Špičková ortodoncie, díky které se budete bez obav smát

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.5.2014 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Zuzana dostala práci svých snů, jenže na ni naplno dolehlo trápení, které měla od dětství se svými zuby. Uspěla v pohovoru na místo v reklamní agentuře, kde ji čekalo mnoho jednání s klienty včetně prezentací projektů a ona si uvědomila, že na to chce konečně mít perfektní chrup. Pomohla ji moderní ortodoncie.

Bohužel, zdědila jsem zuby křivé a s mezerami, navíc jsem na některých z nich měla flíčky od antibiotik užívaných v dětství. Věděla jsem, že i dospělí lidé mohou nosit rovnátka, jenže jsem také věděla, že je to na dlouho a že to bude vidět, což byla představa, která mě nelákala,“ líčí svou zkušenost mladá žena, kterou její problém přivedl na oddělení ortodoncie špičkové pražské zubní ordinace.

Naštěstí se však ukázalo, že tohle všechno má řešení, protože lékař ji nabídl  lingvální rovnátka, která se dají  umístit na zadní stranu zubů a díky tomu nejsou vůbec vidět. Krom toho zvažovala rovněž velice nenápadná keramická rovnátka v barvě chrupu, která se sice umisťují zepředu stejně jako klasická, ale díky provedení jsou rovněž zcela nenápadná. Problém s fleky na zubech vyřešila keramická faseta, tenká vrstva keramiky připevněná na přední stranu zubu.

Skvělé bylo, že mi hned na začátku vysvětlili, co a v jakém pořadí mi budou dělat a jak dlouho to bude trvat, takže jsem věděla, co mě kdy čeká a také, co kdy bude potřeba zaplatit, což bylo výhodné. Bála jsem se původně, že budu vše hradit najednou, ale tak to nebylo, úpravy rovnátek se například  platí až v průběhu terapie,“ pochvaluje si Zuzana. Tu už dneska netrápí pomyšlení, že někdo bude více pozornosti věnovat jejím nedokonalým zubům, místo aby poslouchal podrobnosti o projektu, který mu prezentuje. Podle ní je to pocit k nezaplacení, a proto doporučuje podobné rozhodnutí každému, kdo není spokojen s vzhledem svých zubů.

 

 

 

Témata: ortodoncie

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300