Hledáte byty k pronájmu v Olomouci? Možností je opravdu mnoho!

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 21.5.2014 | Reality, bydlení

Olomouc/Praha (Pressweb) - Olomouc je jedním z nejvýznamnějších moravských center, které se stále rozrůstá. Historie tohoto města je neobvykle bohatá. V posledních letech se v Olomouci také začal velmi rozvíjet i průmysl a město se snaží podporovat podnikání a vytváření nových pracovních míst v celém kraji. Poptávky po bydlení v Olomouci tedy neustále stoupá. Největší poptávka je po bytech k pronajmutí. Naštěstí v této oblasti má Olomouc mnoho možností.

Bydlení ve všech dispozicích pro všechny zájemce

Nezáleží na tom, zda hledáte olomoucké byty k pronajmutí pro jednu osobu nebo pro vícečlennou rodinu. Nabídka dispozic je velmi široká a každý si dovede vybrat potřebnou velikost. Byty v Olomouci k pronajmutí najdete v menších dispozicích 1+kk až po velmi rozsáhlé 4+kk. I vybavení bytů je odlišné podle vaší náročnosti. Najdete zde klasicky vybavené byty i byty s nadstandardním vybavením pro náročné uživatele.

V novostavbách i starších domech

Můžete si také vybrat, v jaké stavbě budete chtít byty k pronájmu Olomouc vyhledat. V nabídce jsou moderní novostavby i starší domy. Většina z nich ale prošla rekonstrukcí a splňují vysoké standardy bydlení. Záleží také na tom, zda bude byt zařízený nebo nikoliv. Pro novostavby jsou typické okrajové lokality města, ovšem s vynikající dostupností do centra. Při bydlení v blízkosti centra příliš novostaveb nenajdete a spokojit se budete muset se staršími domky. Zato budete mít ale centrum na dosah ruky.

Jak je to s cenou?

Pronájem bytů Olomouc je například v porovnání ceny s Brnem nebo Ostravou levnější. Samozřejmě záleží na lokalitě, dispozicích bytů, stáří stavby, vybavenosti interiéru a na mnoha dalších kritériích. Průměrná cena se tedy nedá říci. Byty k pronajmutí pro studenty se zde mohou pohybovat již od 2 400Kč za měsíc. Pronájem větších a reprezentativních bytů může přesáhnout i 23 000Kč. Záleží jen na vás, jaký byt si vyberete.

Kompletní nabídku bytů k pronájmu v Olomouci najdete na www.realhit.cz.

Region: Olomoucký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.