Bytelné dětské jídelní židličky

Zadavatel: BEOM.cz | 20.4.2018 | Obchod, e-commerce
Scarlett.cz
Autor fotografie:
Scarlett.cz

Už se Vaše děťátko dostalo do fáze vývoje, že začíná samo papat? Budete tedy potřeba mu pořídit nějakou jídelní židličku, ve které se bude cítit pohodlně a bude se mu v ní dobře jíst. Internetový obchod Scarlett má ve své nabídce krásné a praktické dřevěné jídelní židličky.  Český internetový obchod Scarlett je na trhu už 18 let a nabízí pro Vaše děti jak nábytek, vyráběný z masivu, tak i různé doplňky pro Vaše děti. Obchod si zakládá na kvalitě svého zboží.

Dřevěné jídelní židličky

Pokud Vaše dítě začalo již samo sedět a projevu je zájem i o klasické jídlo, nejen mléko, je pravý čas posadit ho do jídelní židličky, ve které se mu bude dobře jíst. Internetový obchod Scarlett nabízí velice praktické a víceúčelové židličky nejen na jídlo, ale třeba i na hraní. Jídelní židlička je vyráběná z vysoce kvalitního borovicového dřeva v různých barevných variacích, tak aby jste si mohli vybrat to, co se Vám líbí a hlavně hodí do Vašeho interiéru. Židličky na jídlo jsou vyráběny tak, aby mohli být používány jak dětmi v nízkém věku, tak i v pozdějším a to díky tomu, že se dají využívat i rozložené na stoličku a stoleček. Pro menší děti, které ještě krmíte je vhodné využívat zvýšenou jídelní židličku, tak aby jste se ke krmení nemuseli ohýbat a židlička byla stejně vysoká jako Váš jídelní stůl. Pokud se, ale už dítě dostane do věku kdy se dokáže najíst samo vyndáme ze židličky jídelní pultík a rozložíme na samostatný stoleček a židličku, kam si děti mohou už sednout zcela sami. V takto rozložené židličce se Vaše dítě nejen nakrmí, ale může si tam i hrát, může si tam kreslit, prohlížet knížku, ale i si třeba postavit nějakou stavebnici.

Rostoucí jídelní židlička

Tato dětská jídelní židlička se dá využívat až do školních let a pokud se dítě vejde, tak samozřejmě i daleko déle. Přímo do této židličky si můžete v tomto obchodě objednat i sedák, který zajistí pro Vaše dítě ještě větší pohodlí. Objednat můžete vše přes internet a díky  skladovým zásobám je zboží do 24 hodin odesíláno.

Témata: jídelní židličky, jídelní židlička, dětská jídelní židlička | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz