Praktické kelímky na párty i na festival

Zadavatel: BEOM.cz | 20.4.2018 | Obchod, e-commerce
Xobaly.cz
Autor fotografie:
Xobaly.cz

Chystáte nějakou velkou venkovní oslavu a potřebujete velkou spoustu nádobí nebo vlastníte rychlé občerstvení kam potřebujete velké množství kelímku na limonádu, pivo či kávu? Internetový obchod XOBALY má ve svém sortimentu jak plastové kelímky tak spoustu dalšího ať už jednorázového nádobí tak i jiných papírových produktů. Je to český internetový obchod, který nabízí plastové či papírové obaly, hygienu a drogerii.

Široký výběr kelímků

V dnešní době už není výjimkou, že tak jako pijeme ze skleniček ze skla kávu, víno či destiláty, tak můžeme na to samé využívat i kelímky. Plastové kelímky ovšem nebudeme využívat ve své domácnosti, ale setkáme se s nimi třeba na nějaké velké oslavě, na koupališti ve stánku s rychlým občerstvením nebo třeba když si půjdeme dát kávu do automatu. V internetovém obchodě Xobaly nakoupíte kelímky na víno či na sekt, které mají dokonce nožičku, na které stojí. V sortimentu dále nabízejí skleničky na míchané nápoje, skleničky na destiláty či klasické skleničky na nealkoholické nápoje. Pokud ovšem vlastníte třeba automat na kávu nebo ve svém stánku vaříte teplé nápoje,  zakoupíte v tomto obchodě též kelímky na kávu společně i s víčky proti vylití kávy. Kelímky na kávu se zde prodávají v různém objemu, podle toho, na jakou kávu se budou využívat. Ke kelímku můžete zakoupit i praktické držáky, do kterých můžete naráz vložit i více kelímků.

Jednorázové plastové nebo papírové kelímky

Záleží už tedy jen na Vás, zda dáte přednostu plastovým kelímkům nebo zvolíte papírové kelímky, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Kelímku v internetovém obchodě Xobaly nakoupíte buď jednotlivě nebo v balení po více kusech, které je vždy zvýhodněné. Objednávku vyřídíte v pohodlí ze svého domova a do 24 hodin je zboží vyexpedováno. Mimo kelímků si zde můžete zakoupit i další produkty, jako je třeba jednorázové plastové nebo papírové nádobí nebo různé produkty z drogerie jako třeba čistící či prací prostředky.

 

Témata: plastové kelímky, papírové kelímky, kelímky na kávu | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz