Dávkovače na tekutá mýdla a pěny

Zadavatel: BEOM.cz | 20.4.2018 | Zdraví
KatrinCz.eu
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Potřebujete kvalitní, praktický a zároveň dobře vypadající dávkovač na tekutá mýdla a pěny? Zkuste navštívit internetový obchod Katrin, ve kterém jistě najdete vše co potřebujete a ještě mnohem více, protože tento obchod se zaměřuje především na hygienické pomůcky, které jsou vhodné na jakákoli veřejná místa, ať už se jedná o pracoviště, školy, hotely či zdravotní zařízení. Zásobník na tekuté mýdlo zde tedy určitě vyberete.

Na jakém mstě dávkovače na mýdla využijete?

Jak už jsme se zmínili, tak dávkovač mýdla využijete v každém prostoru, kde je umyvadlo a kde si potřebují lidé mít ruce. Nejvíce dávkovače oceníte na toaletách a v kuchyňkách třeba na Vašem pracovišti nebo na různých veřejných prostorech, kde by si jistě měla hygiena dodržovat. Velice důležité je také mít dávkovače mýdla v nemocnicích, a to vedle každého umyvadla, ve sprše či na toaletě, protože tam by měla být hygiena opravdu na prvním místě. Velikou výhodou dávkovačů je také to, že vytlačí přesné množství mýdla či pěny a tak nedochází k zbytečnému plýtvání a na jedno zmáčknutí si pohodlně umyjete obě ruce. V internetovém obchodě Katrin si můžete dávkovač mýdla vybrat ze dvou objemů a to buď 500ml nebo 1litr, záleží kam chcete dávkovač umístit, kolik se tam pohybuje lidí a jak často bude možnost ho doplnit. Zásobníky nabízí obchod nerezový nebo plastový a ten z plastu je  ve dvou barevných variantách a to bílí nebo černý.

Nejnovější variantou, kterou internetový  obchod nabízí je bezdotykový dávkovač mýdla, pod který pouze vložíte ruku a on Vám potřebnou dávku mýdla sám dávkuje.

Kvalitní a luxusní dávkovače na tekutá mýdla

Zboží, které zrovna potřebujete si v tomto internetovém obchodě můžete vybrat v pohodlí Vašeho doma. Zboží je skladem a tak je odesíláno v nejbližším možném termínu. Mimo zásobníků si zde můžete pořídit i další hygienické pomůcky, například tekutá či pěnová mýdla, která se Vám do zásobníků budou hodit, toaletní papír, papírové ubrousky a spousty dalšího.

 

Témata: zásobník na tekuté mýdlo, dávkovač mýdla, bezdotykový dávkovač mýdla | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz