Sticky Password a ESET společně přinášejí řešení pro správu hesel

ESET Password Manager umožňuje uživatelům bezpečné ukládání a organizování hesel
Zadavatel: Lamantine Software a.s. | 20.3.2017 | Telekomunikace, IT

Brno (Pressweb) - 21. března 2017: Sticky Password, přední výrobce software pro správu hesel a ESET, globální lídr v oblasti proaktivní digitální ochrany, dnes ohlásili spolupráci. Technologie Sticky Password tvoří základ ESET Password Manager v nejnovější prémiové produktové řadě společnosti ESET určené pro domácí uživatele.

„ESET Password Manager od Sticky Password rozšiřuje rodinu produktů ESETu o pokročilé zabezpečení hesel,” řekl Juraj Malcho, Technologický ředitel společnosti ESET. „Cílem ESETu je mimo jiné chránit uživatele pomocí nejkvalitnějších doplňkových řešení. Uživatelsky přívětivý design spolu s ověřenou technologií dělá z řešení od Sticky Password ideální součást naší nové produktové řady.”

ESET Password Manager umožňuje uživatelům bezpečně používat, ukládat a organizovat hesla na všech platformách. Díky synchronizaci jsou osobní přihlašovací údaje vždy po ruce na stolních počítačích, laptopech, tabletech i chytrých telefonech. Přístup k online účtům je chráněn jedním silným hlavním heslem. Uživatelé ESET Password Manager tak nemusí ztrácet čas se zapamatováním hesel ke všem účtům a mají jistotu, že už žádné další heslo nezapomenou.

„Správce hesel je v dnešním propojeném online světě naprostou nutností. Uživatelé musí mít silné unikátní heslo pro každý svůj účet. Při běžném počtu 30 a více účtů není téměř reálné si všechna hesla pamatovat,” řekl Petr Bílek, ředitel Sticky Password. „Jsem potěšen, že můžeme spolupracovat s lídrem v oblasti bezpečnosti, jakým je společnost ESET, a zajišťovat správu a ochranu hesel jejím zákazníkům.”

Pro více informací o prémiovém produktu ESETu pro domácí uživatele navštivte www.eset.com.

O Sticky Password
Sticky Password je software pro správu hesel, který již od roku 2001 chrání miliony hesel uživatelů a umožňuje automatické přihlašování k webovým a aplikačním účtům, vyplňování formulářů jediným kliknutím či bezpečné uchovávání osobních dat. Technologii Sticky Password si zvolily pro svá komplexní bezpečnostní řešení takové špičky oboru, jako jsou Imation. Software je dostupný na www.stickypassword.com.

O společnosti ESET
Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Ten drží rekordní počet ocenění a díky němu může více než 100 milionů uživatelů bezpečně objevovat možnosti internetu. Široké portfolio produktů ESET pokrývá všechny populární platformy včetně mobilních a poskytuje neustálou proaktivní ochranu při minimálních systémových nárocích. ESET se stal první společností, která díky dlouhodobě vysoké úrovni ochrany získala 100 ocenění prestižního magazínu Virus Bulletin VB100. Za těmito úspěchy stojí zejména dlouhodobé investice do vývoje. Jen v České republice nalezneme tři vývojová centra a to v Praze, Jablonci nad Nisou a Brně. Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

 

Kontakt:
Tomáš Kučera
tomas.kucera@stickypassword.com

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Lamantine Software a.s.
Rostislavovo nám. 12
612 00 Brno
Česká republika
petr.bilek@stickypassword.com
Fax: +420 511 126 450
Tel: +420 511 126 450