Oživte svoji kariéru studiem MBA

Kariéra po studiu MBA
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.3.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Hledáte možnosti, jak nastartovat kariéru pro další období? Vaše profese se vám líbí, ale jste přesvědčen, že byste mohl zastávat vyšší pozici? Pak si zvolte studium MBA neboli Master of Business Administration.  Jde o ceněné vzdělání doma i v zahraničí, které má charakter postgraduálního studia. Jeho smyslem je přiblížit teoretické znalosti současné praxi. Vy máte sice kvalitní teoretické vzdělání, ale studium MBA vás naučí ho využívat při řešení konkrétních případů. Právě proto jsou ve vzdělávacím programu lektory současní či bývalí špičkoví pracovníci z firem, kteří mají neocenitelné zkušenosti.

Studium MBA – vyberte si svoji specializaci

Pokud se chcete přihlásit ke studiu MBA, je nutné splnit podmínky přijetí. Musíte mít vysokoškolské vzdělání nebo adekvátní praxi na manažerském postu. European School of Business & Management, která studium MBA v Česku také poskytuje, nabízí výuku se zaměřením na určitou specializaci. Každý uchazeč absolvuje okruh stejného vzdělání jako ostatní – to je základní blok. Dalším blokem jsou specializace. Týkají se například finančnictví, investic, lidských zdrojů, managementu zdravotnictví, obchodu či veřejné správy. Posledním okruhem studia je blok volitelných předmětů. Benefitem tohoto vzdělání jsou kontakty na další účastníky, kteří pracují v manažerských pozicích, a zejména na lektory.     

Moderní metody výuky při studiu MBA

Studium MBA na European School of Business & Management je výhodné i z toho důvodu, že můžete začít studovat kdykoliv v průběhu roku. Škola vychází svým studentům vstříc, protože většina z nich pracuje na významných postech a potřebuje studium MBA přizpůsobit své organizaci práce. Hodně se využívají moderní metody výuky, například e-learning. Studenti mohou své získané poznatky nebo studijní práce konzultovat pomocí elektronické komunikace. Završením studia je titul MBA, který otvírá dveře do špičkových pozic v domácích i nadnárodních firmách.  

 

Témata: MBA, studium MBA, MBA Brno, MBA Ostrava, titul MBA | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300