Unibet: El Clásico si pro sebe uzme Barcelona

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 21.3.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 19. 3. 2015: Podzimní pohoda Realu je fuč, nedělní derby vyhraje Barcelona. Naznačují to kurzy sázkové kanceláře Unibet, která ve slavném derby El Clásico poměrně jasně favorizuje Barcelonu před Realem, když domácí Katalánci půjdou do zápasu v kurzu 1,68 na vítězství, zatímco Bílý balet je naceněn kurzem 4,50. Pravděpodobnost remízy vyjadřuje kurz 4,33. Barcelona je podle bookmakerů favoritem i na zisk trofeje pro vítěze La Ligy, když její šance stojí 1,57 oproti Realu v kurzu 2,40.

„Juventus a Bayern naprosto dominují, Chelsea má v podstatě taky velký náskok, Španělsko je jedinou z fotbalových velmocí, kde se na čele o něco bojuje. A El Clásico je navíc zápas všech zápasů,“ komentuje střet gigantů manažer Unibetu Petr Dufek. „Kurzy na samotný zápas odpovídají tomu, jaké je rozpoložení obou soupeřů a jejich hlavních hvězd. Zatímco Messi a tedy i celá Barcelona je v pohodě, Ronaldo se v posledních zápasech spíš trápí a s ním i celý Real,“ dodává.

Právě souboj dvou megastar pak přitahuje další sázkové příležitosti. Na možnost, že v El Classicu padne gól připsaný Messimu se tak sází v kurzu 1,79, Ronaldo to má ke vstřelené brance podle kurzu 2,30 dál a větší šance experti Unibetu přisuzují barcelonskému duu Neymar – Suarez, na něž je vypsán kurz 2,12. Podobné rozložení sil reflektují i kurzy na naprostou dominanci hvězdného dua. Tři góly Messiho by tak znamenaly jednadvacetinásobek vkladu, zatímco hattrick Ronalda má kurz 41,00.

Utkání je možné sledovat online na Unibet TV: https://cz.unibet.com/betting#/event/1002203301, kde najdete i právě aktulní kurzy.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024