El Clásico: Real přejede Barcu a dojde si pro titul

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 21.3.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 20 . 3. 2014: Poslední krok v podstatě chybí fotbalistům Realu Madrid, aby definitivně rozetnuli otázku, kdo letos získá titul ve španělské Primera Division. Stačí jen v neděli večer porazit Barcelonu ve slavném El Clásico. Podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet by se jim toto mělo podařit, když Bílý balet jde do zápasu jako favorit v kurzu 2,25, zatímco šance Barcy jsou vyjádřeny kurzem 3,20 a remíza se sází v kurzu 3,50. Na titul Realu ve španělské lize, kde chybí do konce deset kol, pak kurz činí 1,25, na obhajobu Barcelony 5,00.

„I když tady v Londýně si rádi myslíme, že Premier League je nejlepší soutěž na světě, tak El Clasicu se v tuto chvíli žádný zápas nevyrovná. Má to všechno. Tradici, boj o titul i měření dvou nejlepších fotbalistů současnosti,“ komentuje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Právě na postavy Cristiana Ronalda a Lionela Messiho budou kamery v neděli upřeny ještě trochu více než na zbytky hvězdných ansámblů a proto si lze vsadit, jak se těmto dvěma hvězdám v El Clasicu povede. Jako pravděpodobnějšího úspěšného střelce vidí Unibet hvězdu Realu Cristiana, pravděpodobnost jím vstřeleného gólu ohodnotil kurzem 1,85 (stejný kurs je na jeho bezgólový zápas), u Lionela Messiho bookmakeři favorizují spíše obranu Realu, když kurz na jeho gól činí 2,10, zatímco pokud neuspěje, bude výherní kurz 1,65. Na galapředstavení těchto dvou fotbalových superstar v podobě hattricku pak Unibet vypsal v případě Ronalda kurz 18,00, zatímco Messiho trojgólová bilance by znamenala úspěch tiketů s kurzem 20,00.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: El Clásico, FC Barcelona, fotbal, Real Madrid, sázka, Unibet

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024