Magazín HrejGolf.cz chce přibližovat golfový sport širší veřejnosti

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 2.12.2019 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - 2. 12. 2019: Počátkem prosince začíná vycházet nový golfový magazín HrejGolf.cz. Svým přístupem chce propojovat golfovou komunitu hráčů, klubů a prodejců s širší veřejností zahrnující rodiny a přátele golfistů a být marketingovou platformou podporující aktivity golfových klubů a výrobců.

„Chceme přiblížit golf i lidem, kteří ho zatím nehrají a mají o něm zkreslené informace, nebo je třeba ani nenapadlo, že navzdory zavedeným představám je to sport doslova pro celou rodinu,“ říká Pavel Daniel, šéfredaktor magazínu HrejGolf.cz.

Magazín tak spojuje seriózní zpravodajství o golfovém dění s radami pro začínající hráče i nové zájemce o sport. Součástí obsahu je i lifestylová sekce přibližující zajímavé osobnosti i jednotlivé hráče, oborové trendy a novinky v nabídce golfového vybavení, módy či nabídky jednotlivých golfových hřišť. Nechybí ani rubrika představující golf jako sázkové příležitosti.

Zakladatelem projektu a šéfredaktorem je zkušený golfový hráč Pavel Daniel. Ten hraje aktivně golf od roku 2004. Ke spuštění projektu ho inspirovalo to, že v českém internetovém prostředí chyběly dostupné informace o tom, jak „ideálně“ hrát domácí golfová hřiště, jak rychle odstraňovat herní chyby, aby měl golfista ze hry radost a také to, co aktuálního se děje v domácích klubech.

Vydavatelem portálu HrejGolf.cz je marketingová flotila e.vox, spol. s r. o., která se už od roku 2001 věnuje poskytování služeb v oblasti marketingové komunikace a tvorbě obsahu. Webová podoba magazínu je výsledkem práce kolegy Jardy Jiráka.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024