Moderní trendy ve světě bydlení

Moderní trendy ve světě bydlení
Zadavatel: Seokonzult.cz | 1.12.2019 | Reality, bydlení
bydlení

K rekonstrukci kuchyně se po letech odhodlá každý z nás. Někdo zatouží čistě po modernizaci, jiní už na první pohled vidí, že je nutné kuchyni předělat od základů. Ať už patříte k těmto lidem nebo se chystáte jen koupit dům, kde kuchyni budete muset smontovat od základů, měli byste se orientovat dle aktuálních módních trendů ve světě bydlení. Právě ony vám mohou poradit, jak by měla vaše kuchyně vypadat. Nikdo přece netouží po kuchyni, která by byla nemoderní a nestylová. Chceme, aby nám kuchyni každý záviděl - nebo je to jinak?

V současné době se trendy ve světě bydlení mění doslova jako na běžícím páse. Jednou je moderní černá kuchyňská linka, jindy zase bílá. Pravdou nyní je, že černá (či tmavá) kuchyňská linka vede před klasickou bílou a jednoduchou linkou typickou pro skandinávský styl. Tmavé kuchyňské linky jsou doplněné dřevěnými doplňky, například pracovní deska by měla být z masivního dřeva. 

To je však jen hrstka toho, co se dnes nachází v žebříčku moderních trendů ve světě bydlení. 

Nerezové spotřebiče nejsou to pravé ořechové

V minulosti jsme mohli investovat hlavně do bílých spotřebičů, ale poté je rychle vystřídaly nerezové spotřebiče, které se staly rázem modernější a stylovější. Dnes však i nerezovým produktům odzvonilo, dnes se investuje hlavně do spotřebičů, které jsou v měděném provedení. Pokud nemáte třeba lednici zakomponovanou do kuchyňské linky, měděná lednice bude skvělou volbou. 

Stejně tak volte i měděné kuchyňské dřezy, které by měly být dostatečně velké a hluboké, aby se v nich. nádobí skvěle a snadno umývalo. Dřezové baterie slaďte s kuchyňským dřezem. 

Dřevo hraje prim

Jak jsme zmínili, dřevěné doplňky v kuchyni jsou pro moderní kuchyně typické. Kromě dřevěné pracovní desky by měly být i nábytkové úchytky ze dřeva. Stejně tak by dřevěné měly být i misky na ovoce, které postavíte na linku, nebo stoličky či židle.

Témata: bydlení, trend | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz