Sprchové zástěny Walk-In

Zadavatel: Seokonzult.cz | 1.12.2019 | Reality, bydlení
koupelna

Už jste někdy narazili na sprchové kouty Walk-in a zaujaly vás natolik, že zvažujete nákup? Walk-In vám nabídne nejen designový vzhled, který obohatí vaši koupelnu, ale i bezbariérový vstup, který ocení zejména starší lidé s pohybovými problémy.

Rozměry

Walk-In se vyrábí v různých rozměrech, můžete tak zakoupit například šířku 80 cm nebo i 160 cm. U zástěn Walk-In platí pravidlo, čím více tím lépe. U menších rozměrů je potřeba počítat s faktem, že bude voda během sprchování i mimo vnitřní prostor sprchového koutu.

Šířku vstupu si můžete libovolně nastavit podle délky stabilizační vzpěry. Standardní délka stabilizační vzpěry je cca 150 cm. Zkrácení vzpěry můžete provést pomocí pilky. Libovolně si tak můžete vytvořit vstupní prostor přesně takový, jaký vám vyhovuje.

Výška zástěny je různá a liší se i podle toho, zda je Walk-In instalován na dlažbu nebo na vaničku.

Sklo

Dnešní doba si žádá designové provedení a tak už je zcela běžné, že si můžete vyjma klasického čirého skla zakoupit i sklo s černým dekorováním v podobě mřížek. Mřížkované provedení je například vhodné do koupelny, která se nachází v loftovém bytě a chcete v něm zachovat industriální styl.

Při výběru zástěny Walk-In je velmi důležité zaměřit se na kvalitu skla. Pokud chcete kvalitní výrobek, volte pouze bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou. Jedině tak se vám bude dařit udržovat sklo v čistotě, protože po něm kapky vody lehce stečou a nebudou na něm ulpívat.

Tip: Snadnou údržbu sprchového koutu vám ulehčí stěrka na sklo.

Kombinace

Rádi byste zkombinovali dvě různé zástěny Walk-In dohromady? I tato varianta lze realizovat. Stačí si pouze vybrat dvě pevné stěny ve vámi požadovaných šířkách a propojit je stabilizační vzpěrou. Ve výsledku je pak tato kombinace ještě upevněna kvůli stabilitě vzpěrou od skla ke zdi.

Jakou variantu sprchové zástěny v provedení Walk-In si vyberete vy?

Témata: koupelna | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz