Okamžitý bankovní převod a 12 % navíc pro prodávající měny Bitcoin

Zadavatel: Marketwired, LP. | 2.12.2015 | Finance, ekonomika

WILMINGTON, Německo Společnost Miners Center Inc. (http://www.minerscenter.com), na online trhu dobře známý obchodník s kryptoměnou, oznámila pokračování svých prémií na nákup měny Bitcoin, které jsou vyšší než tržní cena, přičemž nakoupila již 17 000 BTC, což přibližně odpovídá částce 6 milionů USD.

Po tisících transakcích pro své zákazníky prostřednictvím systému PayPal a bankovních převodů společnost Miners Center vytáhla to, co se pro letošní rok zdá být jejím posledním marketingovým nástrojem, tj. nabídku okamžitého bankovního převodu u transakcí nad 15 BTC.

Manažer operací Stephen Drupps vysvětlil, že nabídku této služby zvažovali od konce září 2015, ale s partnery z oblasti bankovnictví se složitě vyjednávaly přiměřené náklady. Společnost má již tak obrovské náklady na peněžní převodní služby, protože zásady společnosti Miners Center stanovují úhradu všech poplatků za platby.

„Chtěli jsme ji nabídnout mnohem dříve než v prosinci, ale byl to problém. Máme spoustu klientů, kteří si nás někdy zkoušejí transakcemi ve výši 0,5 BTC nebo méně, a zatímco skutečně hradíme poplatky za všechny tyto drobné platby, které provádíme, nemůžeme jednat v rozporu se zásadami společnosti a tyto transakce klientů odmítnout,“ uvedl Drupps.

Vedoucí několika oddělení ve společnosti již víckrát přemýšleli o něčem, co by bylo efektivní a zároveň orientované na zákazníka. Shrnuli statistiky společnosti za několik posledních měsíců, intenzivně jednali se třemi mezinárodními bankami, aby nakonec definovali to, co lze nabídnout: okamžitý bankovní převod u nákupů ve výši 15 BTC nebo více v rámci jediné transakce.

„Průměrná výše naší transakce činí 6,4 BTC, ale je to způsobeno především tím, že máme velký počet tzv. zkušebních prodejů, které klienti zahájí před prodejem své skutečné požadované částky jednoduše proto, že transakce v měně Bitcoin nelze sledovat a lidé se při prodeji velkých částek necítí bezpečně. Proto několik dnů vyčkají, dokud na svém účtu neuvidí připsané peníze. Zpracování plateb a bankovní poplatky nás stojí spoustu peněz a myslíme si, že nabídka okamžitého bankovního převodu osobám, které chtějí prodat větší částky, je výhodná pro obě strany,“ prohlásil Emilian Tourey, generální ředitel společnosti Miners Center.

Zatímco standardní přístup k prodejcům měny Bitcoin společnosti Miners Center zachovává bonus o 10 % vyššího kurzu, než je oficiální tržní kurz, pro obchody ve větším objemu společnost aktivně přidala několik dalších prémií a dárků: fyzickou peněženku na měnu Bitcoin, 24karátovou zlatou minci s vyrytým logem Bitcoin a nejnovější, a pravděpodobně poslední marketingové nástroje letošního roku: okamžitý bankovní převod u velkých transakcí.

NABÍDKA SPOLEČNOSTI MINERS CENTER NA NÁKUP MĚNY BITCOIN NA KONCI ROKU
10+ BTC (fyzická peněženka na měnu Bitcoin nebo 24karátová zlatá mince);
15+ BTC (fyzická peněženka na měnu Bitcoin nebo 24karátová zlatá mince +2 % a okamžitý bankovní převod);
20+ BTC (fyzická peněženka na měnu Bitcoin nebo 24karátová zlatá mince +3 % a okamžitý bankovní převod);
30+ BTC (fyzická peněženka na měnu Bitcoin nebo 24karátová zlatá mince +5 % a okamžitý bankovní převod);
50+ BTC (fyzická peněženka na měnu Bitcoin nebo 24karátová zlatá mince +8 % a okamžitý bankovní převod).

Navštivte stránku http://www.minerscenter.com, která je přehledná a snadno se používá, takže usnadňuje a urychluje transakce v měně Bitcoin. Uživatelé zadají pouze svou e-mailovou adresu a informace o bankovním účtu nebo účtu PayPal, a poté budou moci okamžitě využít výhod této nové propagační nabídky.

Kromě hlavní stránky se na stránkách nachází i sekce novinek a často kladených otázek, které mohou novým uživatelům pomoci objevit relevantnost a důležitost měny Bitcoin a důmyslnost obchodního procesu. Na jakékoli další dotazy položené prostřednictvím webových stránek odpovídají pracovnici v reálném čase.

Kurzy se aktualizují neustále, přičemž sledují současné trendy trhu, aby přinášely co nejpřesnější informace. Spolu s kvalifikovaným personálem a pravidelně aktualizovanou stránkou novinek tak společnost Miners Center získává výhodu před konkurenty v tomto oboru tím, že nabízí bezkonkurenčně rozsáhlé znalosti o trhu.

Společnost Miners Center v současné době měnu Bitcoin nakupuje, takže jacíkoli zájemci o prodej by měli co nejdříve navštívit její stránky, aby uzavřeli co nejlepší obchody. Další informace najdete na stránce, http://www.minerscenter.com.

Obrázek k dispozici na
stránce: http://www.marketwire.com/library/MwGo/2015/12/1/11G074021/Images/bitcoin-1-2fbd77b4456aa82286221132596bca13.jpg

Miners Center Inc.
(302) 261-5371
emilian@minerscenter.com
contact@minerscenter.com
www.minerscenter.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com