Nejlepší evropský juniorský sportovec roku Jiří Janošek je partnerem Pojišťovny VZP

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 2.12.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Pojišťovna VZP, a. s. se stala sponzorem juniorského dráhového cyklisty Jiřího Janoška. Ten byl Evropským olympijským výborem v anketě O cenu Piotra Nurowského vyhlášen nejlepším mladým evropským sportovcem roku 2015.

„Těšíme se na vzájemnou spolupráci a ohromně Jiřímu fandíme. Sport má i důležitou preventivní roli a proto také spolupracujeme hned s několika úspěšnými sportovci,“ vysvětluje Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka PVZP.

Jiří Janošek bude nyní svou tváří propagovat produkty Pojišťovny VZP. Sám si již u pojišťovny sjednal cestovní pojištění, úrazové pojištění a pojištění Fénix pro případ onemocnění rakovinou.

„Moc děkuju, že se mohu dál věnovat sportu díky Pojišťovně VZP, která tak přispívá k mému růstu,“ říká Jiří Janošek.

Dráhový cyklista Jiří je členem SDJ Dukla Brno, je mu 18 let a je desetinásobným mistrem České republiky, juniorským mistrem Evropy na 1 kilometr za rok 2014 a dvojnásobným juniorským mistrem světa na 1 kilometr za loňský a letošní rok.

::

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2014 dosáhla předpisu pojistného ve výši 394,47 mil. Kč, v dubnu 2015 navýšila základní kapitál na 284 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024