AC Steel – specialista na tyčovou ocel a dráty pro průmyslové využití

Přímo specializovaných společností na skladování, distribuci a prodej tyčových ocelí a drátů na našem trhu příliš nenajdeme. Jednou z mála takových společností je například AC Steel.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 2.12.2014 | Průmysl, energetika
AC Steel a.s.

Praha (Pressweb) - Jedná se o přední a uznávanou společnost na českém trhu v tomto oboru se stabilním a silným zázemím, vysoce kvalitním sortimentem a rychlým dodáním.

Zkušenosti již od roku 1999

Společnost AC Steel byla založena ještě na sklonku minulého tisíciletí, konkrétně v roce 1999. Založena byla jako akciová společnost, výhradně s českou kapitálovou účastí. Svým zákazníkům může v tuto chvíli nabízet již více, než patnáctileté zkušenosti na trhu v tomto oboru. V začátcích se AC Steel soustředila výhradně na dovoz tažených ocelí ze států západní Evropy do České republiky, a také vývozem kovaných tyčí do států Evropské Unie.

Neustálé rozšiřování sortimentu

S ohledem na vývoj trhu a aktuální situaci na českém a slovenském trhu docházelo k rozšiřování společnosti a samozřejmě také k rozšíření sortimentu a nabízených služeb. Společnost vybudovala síť skladů po celém území České republiky i s pobočkou na Slovensku, vlastní vozový park, a do svého sortimentu zavádí stále další druhy materiálu od předních evropských výrobců. Za další zlomový okamžik se dá také považovat zavedení on-line informačního systému za účelem poskytnutí maximálního servisu v oboru prodeje, skladování a distribuce hutních materiálů.

Jaké materiály jsou v současnosti v nabídce?

Základní část nabídky společnosti AC Steel stále tvoří tažené tyče. V oblasti tyčových materiálů se ale nejedná o jediný nabízený druh. V sortimentu je možné také vybírat loupané, broušené a válcované tyče. Dále jev nabídce možné vybírat dráty, nerezovou ocel a mosazné prvky v široké škále rozměrů, provedení i jakostí. Nabídka je i v současnosti neustále rozšiřována podle aktuálních potřeb na trhu.

Certifikát řízení jakosti ISO 9001-2000 od roku 2004

Od roku 2004 je společnost AC Steel držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001-2000. Jedná se o velmi významný certifikát, jehož držitelé dokáží zajistit, že veškeré požadavky, od poptávky až po dodání budou realizovány v souladu s kvalitativními normami. U každé dodávky je samozřejmostí také materiálový certifikát dle EN 10 204 -3.1 případně EN 10 204 -2.2. Tuto kvalitu nabízí AC Steel všem svým zákazníkům.

Skladová kapacita až několik tisíc tun

Síť skladů v centrále ve městě Český Těšín i na pobočkách Napajedla, Kladno a Žilina rozhodně není žádnými malými příručními sklady. Kapacita skladových prostor společnosti AC Steel je několik tisíc tun. Tak rozsáhlá skladová kapacita umožňuje okamžitou reakci na požadavky a potřeby všech odběratelů. Termíny dodání jsou velmi rychlé a hlavně ve stanovený termín vždy dodržené. I přes vyvinutou informační online technologii firma vždy upřednostňuje osobní kontakt v místě zákazníka s přesným upřesněním požadavků a potřeb. Díky tomu je minimalizováno riziko chyb v komunikaci.

Exkluzivní zastoupení společnosti Rodacciai S.p.A.

Drtivá většina nabízeného sortimentu pochází z produkce společnosti Rodacciai S.p.A. a. jeho dceřiných společností. Společnost Rodacciai S.p.A. je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců, který ve svém sortimentu nabízí tažené, loupané a broušené tyče a také dráty. Společnost Rodacciai S.p.A. poskytla AC Steel na základě jejích kvalit exkluzivní zastoupení pro trh v České republice a na Slovensku. Další hutní materiály jsou dodávány z produkce mnoha dalších významných tuzemských i zahraničních výrobců. Výrobci jsou vybíráni na základě zkušeností a kvality výrobků.

Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.