Sparta získá titul, dolů půjde Znojmo a Baník

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 21.2.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 21. 2. 2014: Titul půjde do Čech, sestupy na Moravu. Tak vidí před zahájením jarní části druhou polovinu sezóny fotbalové ligy bookmakeři sázkové kanceláře Unibet. Podle jejich kurzů je titul už na půl cesty na pražskou Letnou, když Sparta je podle nich jasným favoritem v kurzu 1,25 a vykolejit ji může snad pouze Plzeň (3,30 na titul).

Naděje ostatních týmů – s výjimkou Teplic v kurzu 50,00 – jsou pak ohodnoceny kulatým kurzem 100,00. Vyrovnanější souboj pak Unibet očekává na opačném pólu tabulky, kde se o sestup, respektive udržení, bude rvát mnohem více koní, z nichž nejvíce bookmakeři „favorizují“ moravské duo Znojmo a Baník Ostrava (oba v kurzu 2,25 na sestup) před Bohemians (2,50) a Jihlavou (3,50) s Příbramí (4,00).

„Ač to není pro zajímavost ligy ani náš byznys ideální, souboj o titul se nám zdá téměř rozhodnutý. Sparta dělá vše pro to, aby jí ho nikdo nevzal, takže pokud se nestane něco velmi překvapivého, pak bude daleko napínavější boj na druhém konci tabulky,“ tvrdí marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Týmy ze špičky by měly mít v prvním jarním kole relativně lehkou práci, když Sparta je obrovským favoritem (1,18) proti Brnu, Plzeň by měla mít jen o trochu víc práce v Ostravě (1,42). Na frontě bojujících o přežití se kandidáti sestupu budou střetávat mezi sebou, když Znojmo hostí Jihlavu (domácí jsou favoritem v kurzu 2,10), Příbram by podle kurzu (1,95) měla přehrát Bohemians a o probuzení se budou pokoušet v Olomouci jak domácí Sigma, tak hostující Slavia, přičemž Unibet dává větší naděje na výhru domácím, kteří jsou favoritem v kurzu 2,20.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: fotbal, Gambrinus liga, sázka, Unibet

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024