Nabízíme prodej, půjčení i servis nádrží na paliva po celé České republice

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.1.2022 | Auto-moto, logistika

Nádrže na paliva se všeobecně staly pro všechny dopravní společnosti naprostou samozřejmostí. I tak jsou ale dnes k vidění dopravní i jiné motorizované společnosti, které si svoje nádrže na paliva do nynějška nepořídili, nebo čekají na to, zdali to bude správná investice.

Pro všechny tyto společnosti je tady naše firma eurotankdiesel.cz, nabízející jen ten nejlepší sortiment od profesionálních evropských výrobců. V čele se sortimentem značky Kingspan jsme schopni nabídnout nejen prodej nádrží, ale také jejich zapůjčení a případný servis.

Prodej profesionálních nádrží na AdBlue i naftu

Naší hlavní aktivitou je prodej profesionální nádrží, především od značky Kingspan. Všechny nádrže v našem sortimentu splňují veškeré podmínky, které jsou potřeba pro jejich profesionální využívání. A to nejen v rámci vlastní zásoby paliv, ale také v případě, kdy chcete paliva veřejně prodávat.

U těchto nádrží jsou zpravidla mnohem důslednější bezpečnostní pravidla a mimo toho je potřeba i jejich pravidelné kontrolování. A to především potom čerpacího zařízení, u jehož digitálního průtokoměru se tolerují jen zcela minimální odchylky.

Pronájem nádrží pro občasné užívání

Pronájem nádrží je nejlepší variantou pro společnosti, které pro ně najdou jenom dočasné využití. Může se jednat například o stavební firmy, které potřebují jen krátkodobou zásobu paliva na hůře přístupných stavbách. Stejně tak dočasné umístění nádrže na naftu mohou aktivně využít sezonní podnikatelé, jako může být pěstování plodin.

Servis pro všechny naše klienty

Pro všechny naše klienty přednostně můžeme zařídit profesionální servis nádrží i jejich jednotlivých komponentů. A to u certifikovaných specialistů, kteří mohou kontrolovat a opravovat nádrže pro soukromé, i distribuční a prodejní účely.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667