Jaké jsou zásadní výhody, které ultrazvukové čističky nabízí při čištění šperků?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.1.2022 | Služby

Jednou z oblastí, které jsou nejvíce vytěžované pro používání ultrazvukových čističek, je šperkařství. Není se čemu divit, protože jsou ultrazvukové čističky se svými zásadními výhodami doslova ideálními adepty, právě pro toto použití.

Veškeré vlastnosti ultrazvukových čističek, které si popíšeme v rámci článku pečlivěji, totiž mohou za to, že je čištění ultrazvukem extrémně efektivní a přitom také šetrné. Šperkaři tak vyhledávají ultrazvukové čističky, které se mnohdy mohou přizpůsobovat právě podmínkám i menších šperkařů s jejich možnostmi.

Maximálně efektivní čištění šperků

Ultrazvukové čističky jsou možností, jak extrémně efektivně čistit právě malé oblasti, které se na špercích vyskytují. U drobnějších, složitých šperků je totiž víceméně nemožné, jakoukoliv manuální metodou vyčistit špatně dostupná místa. Vedle toho ultrazvukové čističky dokáží tato místa dokonale očistit. Důvodem je, že jsou předměty ponořené do kapalného emulze. Ta dokáže zatéct i do těch nejhůře přístupných míst a zároveň se díky ultrazvuku jednoduše aktivuje.

Nemusíte se bát žádného poškození

U emulzí a jejich výhod ještě chvíli zůstaneme. Nemusíte se totiž bát toho, že by došlo k poškození šperku. Zatím co fyzické poškození není možné, protože tu není žádná manuální metoda co by generovala tření, tak se o chemickou ochranu postará emulze sama. Všechny emulze, dostupné na našem obchodě ultrazvuk.eu, jsou totiž specializovány přímo na konkrétní druhy kovů.

To znamená, že na jedné straně dokáže emulze zařídit opravdu efektivní čištění podle potřeb. A na druhé straně funguje zároveň jako ochranný film, který zabrání naleptání. V případě použití nesprávné emulze na méně odolné druhy kovů, ale může dojít k jejich poškození chemickým poleptáním.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667