Máte obavy z pronajímání svých nemovitostí? Pomůžeme vám k bezpečnému výdělku!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.1.2022 | Reality, bydlení

Pronajímání nemovitostí je jednou z cest k pravidelnému příjmu, který může v součtu vícero nemovitostí generovat i opravdu dost dobrý zisk. Zároveň ale generuje spoustu teoretických problémů, které mohou vznikat při pronajímání víceméně jakékoliv nemovitosti.

Správa nemovitostí je tak službou, která dokáže ochránit nemovitosti i jejich majitele, před naprostou většinou nepříznivých situací, které mohou v případě pronájmů nastat. Naše realitní kancelář vám nabízí podporu ve všech ohledech, díky které už nebudete nikdy více na pronájem sami!

Správa bytů a domů ochrání váš majetek

Prvním důležitým důvodem, proč byste měli investovat do správy nemovitostí, je kompletní ochrana vašeho majetku. Při pronajímání nemovitostí může totiž dojít k velké spoustě nepříjemných situací. Správa bytů a domů slouží k tomu, aby vás v případě těchto situací ochránila.

Může jít kupříkladu o problémy s ubytovanými, které jsou velice časté. Nezaplacené nájemné, nebo dokonce porušený majetek, jsou zkrátka nejčastější důvody, proč mnozí lidé přicházejí o svoje peníze. Vedle nich jsou ale i další, méně předvídatelné události. K nim patří hlavně věci technického charakteru, které mnohdy není v naší moci odhalit a tím jim předejít.

Každý balíček, přesně na míru klientovi

Takhle to zní fajn, ale určitě vás napadá otázka, co když nevyužijete všechny služby. Jak zjistíte na našich stránkách happyhouse-sprava.cz, tak nemusíte v žádném případě platit nutně za celou službu. Při podepisování a smlouvání o službě totiž budete mít možnost vybrat opravdu jenom to, co budete skutečně využívat. Žádné peníze tak nepůjdou do pomyslného „kanálu“. Navíc se služba přizpůsobí každému klientovi individuálně, což z ní dělá ještě mocnější podpůrný nástroj.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667