Správa činžovních domů od A do Z za vás zařídí veškeré potřeby

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.1.2022 | Reality, bydlení

Pronajímání nemovitostí nikdy nebylo jednoduchou záležitostí. Čím více nemovitostí máte pod sebou a o co více nemovitostí se staráte, tím více povinností kolem jejich provozu neustále máte. A právě proto vznikla služba správy nemovitostí, která poskytne podnikatelům, majitelům i investorům profesionální prostředky k tomu, aby mohli vést nemovitosti bez obav.

Jednou ze společností, které vám takovou službu poskytnou je i naše realitní kancelář happyhouserentals.com, specializující se na realitní trh v Praze a okolí.

Obsazení nemovitostí i jejich následná správa

Prvním problémem je vždy obsazení nemovitosti. V Praze je sice ohromná poptávka, ale zároveň činžovní domy Praha nabídne po stovkách, a proto je také z čeho vybírat. Naše realitní kancelář se postará o to, že vaše nemovitost bude vidět přesně tam, kde je potřeba. Zároveň díky možnostem kontroly klientů dokážeme vybrat jen ty, které mají dostatečnou bonitu i schopnost splácet.

Dohled nad technologickým stavem

Další důležitou vlastností, kterou vám správa nemovitostí nabídne, je dohled nad technologickým stavem. Jedná se především o to, že bude nad domem neustálý dohled havarijní služby. Stejně tak bude vaše nemovitost neustále kontrolována, díky čemuž se nebudete muset už nadále bát havárií nebo propadlých revizí v domě.

Kompletní evidence všech dokumentů

I při pronajímání nemovitostí musíte pochopitelně veškeré nutné dokumenty neustále evidovat pro případné kontroly. Ty mohou nastat kdykoliv z úřadů a vaší povinností je evidovat dokumenty z podnikání, které jsou staré maximálně pět let. To vše za vás dokáže naše realitní kancelář hravě zařídit. A to dokonce včetně neustálého hlídání aktuálnosti smluv a dohod, které k pronajímání vaší nemovitosti zákonitě patří.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667