Pomůžeme vám s kompletní evidencí i řešením financí při vašem podnikání

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.1.2022 | Reality, bydlení

Jednou z nejnepříjemnějších věcí na podnikání, je víceméně v každém jejím oboru především hlídání financí a kompletní evidence účetnictví. V realitách je to složitější ještě o to, že jako majitelé nemovitosti rozpovídáte kupříkladu za aktuálnost smluv. To vše, může v součtu dělat spoustu práce navíc, a potencionálních potíží.

Existují ale služby, jako například správa nemovitostí, které vám mohou i s těmito věci výrazně pomoci. Jednou z firem, které vám tyto služby nabídnou je i naše realitní kancelář, která se specializuje na trh v Praze a jejím okolí.

Kompletní účetnictví i daňové výměry

Pokud vložíte vaše podnikání do našich rukou, tak mimo celé řady dalších služeb získáte i podporu v účetnictví a daních. Na celém světě snad neexistuje podnikatel, který by měl rád podávání a úpravu daní. Toto nepříjemné období díky týmu zkušených účetních a ekonomů, dokáže obstarat naše kancelář happyhouserentals.com bez jakýchkoliv obtíží.

Vedle toho ale dokážeme pomoci i s dalšími problémy. Konkrétně hlídání aktuálnosti smluv, je jednou z těch věcí, které jsou dost často největším problémem. Všeobecně se totiž mohou některé náležitosti smluv měnit i několikrát ročně. A vy jakožto majitelé nemovitosti, máte povinnost tyto změny reflektovat. S tím, vám ale pomůžeme my.

Evidence účetnictví i smluv podle zákona

Další nepříjemností je povinnost, kterou vám uděluje zákon. I když činžovní dům Praha nabídne v každé ulici, tak se vám časem i tak nahromadí spousta smluv a dokumentů. Všechny musíte evidovat po dobu minimálně pěti let, kdyby přišla detailní kontrola z úřadů. Tuto evidenci ale zařídíme kompletně za vás. A to od jejího kompletního zřízení a uložení, až po její dlouhodobou evidenci. A to i v případě, kdy u nás již ukončíte správu. Vše zůstane uloženo přesně tak, jak zákon ukládá.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667