Toužíte po vlastní dřevostavbě?

Zadavatel: Jiří Kutal | 21.12.2014 | Reality, bydlení

Nové Město na Moravě (Pressweb) - Dřevostavba má své kouzlo, pro které přitahuje mnoho zájemců o stavbu nového bydlení. Když se řekne dřevostavba, většina z nás si představí malebnou roubenku. Takto však ve většině případů dřevostavba nevypadá. Tento typ stavby se vyznačuje tím, že je při jeho stavbě použito jako základního materiálu právě dřevo. Fasáda domu však může (a ve většině případů také je) na první pohled nerozeznatelná od klasických novostaveb. Dřevostavby na klíčjsou řazeny mezi nejpopulárnější typy novostaveb nejen v České republice, ale po celé Evropě. Vlastníkům totiž přináší vysoký komfort bydlení za nízkou cenu. Vzhledem k současným cenám nemovitostí je to více než dobrá zpráva.

Dřevostavby však mají ještě mnohem více výhod, než jen pouze nízkou pořizovací cenu. Druhou nepopíratelnou výhodou je, že celý dům může být vystavěn v rychlém čase – bydlet v novém můžete již za několik měsíců. Nečeká vás tak dlouhé období stavby, které někteří počítají dokonce na roky. S dřevostavbou také ušetříte za energie – tento typ stavby řadíme mezi nízkoenergetické. Jsou tak rovněž vysoce ekologické. Dřevostavby postavené na klíč mají dané základní půdorysy, do kterých však původní majitelé mohou také zasahovat. Informujte se u svého stavitele a přizpůsobte si nové bydlení svým potřebám a představám.

Abyste byli s novým domem skutečně spokojeni, je dobré najít stavební firmu, které budete moci důvěřovat. Mnoho spokojených zákazníků má stavební společnost Stavex, která se specializuje právě na stavbu dřevostaveb na klíč. Projekty realizuje po celé České republice. Na internetové adrese www.stavex.cz si můžete prohlédnout konkrétní nabídku dřevostaveb na klíč. U každého domu jsou uvedeny jeho parametry a rovněž praktické doporučení, pro kolika člennou rodinu je dům vhodný. Tato informace vám může velmi usnadnit celý výběr. Společnost Stavex svým klientům nabízí své dlouholeté zkušenosti a stabilitu.

Témata: dřevostavby | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz