Trendy moderního bydlení

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 13.6.2013 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Bydlet stylově je přáním mnoha lidí. Ne každý má ovšem na stylové interiérové vybavení finance nebo představivost. Inspirace tudíž není nikdy dost. Styl v bydlení ovšem pochopitelně není všechno. Ke kvalitnímu životu v bytě nebo rodinném domě je zapotřebí veškeré vybavení sladit také do jednotného funkčního celku, přičemž platí, že v dnešní době jsou kladeny velké nároky především na nízkou energetickou náročnost. Ne každý se ovšem orientuje v současných trendech moderního bydlení a možnostech úsporných zařízení a doplňků, které mohou prostor bytu či domu proměnit v příjemnou a na údržbu nenáročnou oázu, kde je radost přebývat.

Hledáte nápady a tipy, které by vám také pomohly zlepšit stav vašeho bydlení? Magazín createx.cz je místem plným nápadů a to nejen v oblasti výběru zajímavého a trendy nábytku, ale také cenných rad na užitečné nebo designově zajímavé doplňky.

Potřebujete vyřešit bydlení v podkroví nebo naopak nevíte, jak zaplnit velký prostor? Nemáte nápady na řešení problematických míst u vás doma, jako jsou například vstupní dveře, nebo pokud vás trápí chladno od podlahy? Inspirujte se na stránkách našeho magazínu o bydlení.

Createx spojuje především kreativní lidi se zajímavými nápady na kreativní bydlení. Pokud vám chybí prostředky, můžete s trochou šikovnosti každý interiér vybavit originálně řešenými vlastnoručně vyrobenými náhradami, řešením, které stojí jen pár korun a váš čas. Inspirativní a kreativních lidí je přitom u nás velká spousta a většina z nás zvládne nějakou tu drobnou ruční práci.

Témata: bydlení v podkroví, magazín o bydlení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz