Elegantní vybavení do domácnosti

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 15.7.2013 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Prostory svého domova snad každý touží mít vybavené krásně a také účelně. Hodně záleží na vkusu jednotlivých lidí, co se jim líbí, jak by si své bydlení představovali. Jednoduchá elegance ale sluší každému prostoru a je poměrně univerzální. Pokud chcete mít svůj byt či dům vybavený zajímavých, pěkným nábytkem, ale nechcete za něj dát majlant. Tady jsou naše tipy.

V současné době se centrem domácnosti stává jakási víceúčelová místnost, která obsahuje jednak obývací část s pohovkou multimediálním centrem a televizí, která je určena k trávení volného času a také k hoštění návštěv, ale také současně jídelní a mnohdy také kuchyň a celý tento prostor je navzájem propojen. Je-li také u vás prostor řešen podobným způsobem, bude vhodné vybavení a nábytek správně nakombinovat, aby působil jako kompaktní celek a některá část nevybočovala.

U kuchyňské části a jídelní části je tyto dvě vhodné sladit dohromady, například dekorem a barvou nebo použitými materiály či společnými prvky. U jídelních setů, které doporučujeme vybrat ze sekce jedálenské sety eshopu nabytok-elegancia.sk, protože momentálně nabízí akci na dopravu a vynesení do patra zdarma, je potřeba zohledňovat počet osob, pro které má být jídelní sestava určena a také nechat rezervu v podobě například skládacích prvků pro případy početnějšího stolování. Kolem jídelního koutu by mělo být dostatek místa na odsunutí židlí a také na pohodlné procházení.

Přechod mezi jídelní a obývací částí by měly být nějakým způsobem označen, například barovým pultem. Optické členění prostoru je nesmírně důležité. Obývací část pak kromě sezení a stěny s televizí a případnou další elektronikou můžete doplnit také o komody, které budou v podobném duchu jako kuchyň a poskytnou potřebný úložný prostor. Jedna mohutná stěna už dnes není adekvátním řešením. Více kusů drobného nábytku působí lepším dojmem a prostor zvětší a roztříští, takže nevypadá tak těžkopádně.

Témata: komody, jedálenské sety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz