Předvýběr.CZ investoval do marketingu, tržby posílil o pětinu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 21.1.2020 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - 21. 1. 2020: V uplynulém roce personální společnost Předvýběr.CZ utržila 39,5 milionů korun a dosáhla tak meziročně dvaadvacetiprocentního růstu. Investice do marketingu loni firma zvýšila o dvanáct procent.

„I když na trhu přetrvává nedostatek vhodných uchazečů o práci, daří se nám nejenom přesvědčovat zaměstnavatele, že jsme optimálním řešením jejich náboru, ale také zvyšovat vlastní kapacitu,“ říká František Boudný, ředitel Předvýběru.CZ.

Celkem loni firma obsadila 675 vypsaných pozic a udržela tak svůj standard osmdesátiprocentní úspěšnosti ve vyhledání zaměstnanců. „Silní jsme v obsazování technických pozic,“ vyzdvihuje šéf firmy. Klíčovým trhem zůstává hlavní město Praha, zhruba třetinový podíl mají regiony, z nichž nejsilnější je Brno.

Zhruba pětinu tržeb firma investuje do marketingu, v roce 2019 posílila marketingovou komunikaci o dvanáct procent. „Více se zaměřujeme na budování značky směrem ke klientům i uchazečům o práci a budeme v tom pokračovat i v letošním roce,“ dodává šéf Předvýběru.CZ František Boudný. Kromě pořádání marketingových a vzdělávacích eventů se společnost věnuje i společensky zodpovědným aktivitám.

Dobré výsledky firmě umožňují poskytovat zaměstnancům nadstandardní benefity ‒ od roku 2020 mohou lidé čerpat až čtyři dny zdravotního volna a pět dní ředitelského volna.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 30 zaměstnanců pracujících v pražské centrále a v regionálních kancelářích na Vysočině, v Brně a v Ostravě. Předvýběr.CZ je partnerem klubu Technology Florbal Mladá Boleslav, fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava a podporuje i Nadační fond Toník. Jako partner Hráčské fotbalové unie pomáhá profesionálním sportovcům se začleněním do běžného života po ukončení kariéry.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024