Pojišťovna VZP, a. s., je novým hlavním partnerem eD system Bauer Teamu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 2.11.2018 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - eD system Bauer Team, tým nejúspěšnějšího českého běžce na lyžích Lukáše Bauera, již několik let září na poli legendárních lyžařských maratonů. Nyní, těsně před vstupem do své páté sezony, posiluje o nového hlavního partnera – Pojišťovnu VZP, a. s., (PVZP), jejíž pojistné produkty budou týmu oporou při náročné misi za úspěchy na světové sportovní scéně.

„Nejen pro nás, sportovce, je v životě nejdůležitější naše zdraví a slogan PVZP ‚Chráníme to nejcennější‘ vystihuje přesně takovou ochranu, jakou potřebujeme. Rád proto vítám Pojišťovnu VZP mezi našimi hlavními partnery a věřím, že i díky skvělým pojistným produktům, které jako tým využíváme, budeme svádět i ty nejtěžší sportovní bitvy bez obav,“ vyjádřil nadšení ze společného partnerství ředitel týmu Lukáš Bauer.

Pojišťovna VZP, a. s., je největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. eD system Bauer Team je nejúspěšnějším středoevropským týmem v prestižní sérii VISMA SkiClassics a pro nadcházející sezonu míří ještě výše.

I pro nadcházející sezonu je eD system Bauer Team připraven bojovat o příčky nejvyšší. Aktuálně je tvořen těmito závodníky: Kateřina Smutná, Roxane Lacroix, Tereza Tvarůžková, Ilja Černousov, Jan Šrail, Alexis Jeannerod, Jan Antolec a Paweł Klisz. Jim bude PVZP krýt záda a ze všech sil fandit.

::

Pojišťovna VZP, a. s., je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu České republiky do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2017 dosáhla předpisu pojistného ve výši 492 mil. Kč, v dubnu 2018 navýšila základní kapitál na 308 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024