Společnost Swissotel Hotels & Resorts rozšiřuje svoji působnost ve východní Evropě

Zadavatel: Marketwired, LP. | 21.1.2015 | Stavebnictví

Hotel Swissotel Sofia se stane první nemovitostí značky v Bulharsku

ZURICH, SWITZERLAND--(Marketwired / Pressweb - 14. ledna 2015) - Poznámka editora: K této tiskové zprávě je k dispozici jedna fotografie.

Swissotel Hotels & Resorts, přední značka portfolia společnosti FRHI Hotels & Resorts (FRHI) dnes oznámila, že uzavřela smlouvu s tureckým developerem, společností Garanti Koza na správu nové vlajkové nemovitosti Swissotel Sofia, kterou staví v bulharském hlavním městě.

Tento moderní nový hotel, jehož otevření se očekává v roce 2018, bude zahrnovat 200 hotelových pokojů a také 81 rezidencí s obsluhou. Bude součástí ohromujícího víceúčelového rozvojového projektu Grand Kanyon Sofia, který vzbuzuje velký zájem jako nové centrum pro obchodní i turistické cestovatele.

Hotel Swissotel Sofia svým hostům nabídne tři stylové stravovací prostory, kde se budou podávat místní i mezinárodní lahůdky, nejmodernější konferenční prostory včetně tanečního sálu, ale také nevšední manažerské salóny nabízející řadu prvotřídních služeb a vybavenosti. Aby hotel povzbudil hosty k vitálnímu a aktivnímu strávení jejich pobytu, bude jeho součástí také lázeňská část příznačná pro tuto značku, zařízení Purovel Spa & Sport nabízející osvěžující, Alpami inspirované procedury, hodiny cvičení i kondiční vybavení.

Značka Swissotel představí ve městě také značkový koncept rezidence s obsluhou, a to prostřednictvím moderních apartmánů s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi, ve kterých bude možné využívat autentické a spolehlivé služby značky Swissotel. Vyvrcholením rezidenčního prvku bude dvoupodlažní ateliérový apartmán v horní části věže, který se bude pyšnit úžasným výhledem na město.

„Bulharsko je prosperujícím členem Evropské unie a zemí, která se soustřeďuje na zvyšování investic a posílení ekonomického růstu. Vstup na tamní trh je v souladu s naší strategií růstu a tato destinace je pro nás úžasným doplněním našeho portfolia,“ uvedla Jennifer Fox, presidentka společnosti FRHI International. „Jsme také velice rádi, že jsme se mohli stát partnerem společnosti Garanti Koza, zavedenou a zkušenou developerskou společností. Spolupracujeme s nimi na atraktivním projektu, který jistě posílí proslulou pověst značky Swissotel i v této části světa.“

Grand Kanyon Sofia se stane vzrušujícím doplňkem města a jeho nový význačný architektonický prvek bude domovem největšího víceúčelového rozvojového projektu hlavního města. Grand Kanyon, který se bude nacházet v městském obvodu Mladost, jedné z nejmodernějších a nejrychleji se rozvíjejících oblastí v Sofii, bude zahrnovat tři další rezidenční výškové budovy a také 50 000 čtverečných metrů (538 196 čtverečných stop) maloobchodního, zábavního a komerčního prostoru. Ten nabídne prostor pro širokou řadu obchodů, restaurací, kin a rozsáhlé zahrady s parkovou úpravou. Tato oblast je také domovem sídel mnoha domácích a mezinárodních společností, které v Bulharsku působí, a to včetně společností IBM a Cisco, a může se pyšnit praktickým dopravním spojením do středu města a na letiště.

Předseda společnosti Garanti Koza, pan Sukru Ilkel k tomu uvedl: „Tím, že sem přivedeme zkušeného operátora, jakým je Swissotel, přední značka vyznačující se oddaností kvalitě a modernímu designu, získá projekt Grand Kanyon obrovskou hodnotu. Velice se na spolupráci s nimi těšíme a hodláme vybudovat nejvytříbenější hotel ve městě.“

Sofia je největší bulharské město ležící na úpatí hory Vitosha v západní části země. Nachází se ve strategické poloze ve středu Balkánského poloostrova. Vedle mnoha kulturních zařízení města, včetně budovy národní opery a baletu, mohou návštěvníci ocenit i další lákadla, jako např. katedrálu Alexandera Nevskyho, kostel Boyana chráněný v rámci světového bohatství organizací UNESCO, početná muzea včetně Národního historického muzea, ale také obchody s luxusním zbožím na bulváru Vitosha Boulevard.

O společnosti Swissotel Hotels & Resorts

Značka Swissotel Hotels & Resorts vznikla ve Švýcarsku, zemi proslulé vysokými horami a stejně vysokou životní úrovní. Její moderní švýcarský styl a místním prostředím inspirovaný vkus přitahuje obchodní i turistické cestovatele, kteří mají rádi luxusní hotely, ale spíše než zastaralé aspirace upřednostňují svěží inovaci. Hotely Swissotel, které jsou umístěny právě tam, kde si hosté přejí být, poskytují svým hostům po celém světě příležitost pobýt v samém srdci center měst, kde mají na dosah obchodní a nákupní zóny. Majetek společnosti Swissotel se nachází ve více než 30 skvěle umístěných budovách po celém světě, přičemž další jsou ve výstavbě. Vzhledem k tomu, že se značka Swissotel cítí být ve světě hostem, dodržuje švýcarské normy udržitelnosti. Ve skutečnosti plní značka Swissotel toto poslání: chovat se k hostům, členům týmu a životnímu prostředí s rovnocennou úctou. Značka Swissotel je součástí společnosti FRHI Hotels & Resorts, přední globální hoteliérské společnosti s více než 110 hotely prezentovanými značkami Raffles, Fairmont a Swissotel. Ale bez ohledu na úroveň své světovosti, značka Swissotel, stejně jako země, ve které byla založena, zůstává nadále v podstatě malým hotelem. Další informace a možnost rezervace naleznete na adrese swissotel.com.

O společnosti Garanti Koza

Garanti Koza je přední turecký developer disponující 64 lety zkušeností, který se pyšní obchodní značkou, která je synonymem spolehlivosti a solidnosti již od svého založení v roce 1948. Stavební skupina byla původně založena jako dceřiná společnosti banky Garanti. Po několika korporátních transakcích, včetně účasti přední německé stavební společnosti Hochtief, se stala v roce 2004 zcela soukromou společností. Mezi činnosti společnosti patří činnosti hlavního investora, výstavba nemovitostí, technické poradenství a výstavba energetických zařízení, obchod s nemovitostmi (Realty World Master Franchise) a správa budov. Garanti Koza momentálně vlastní nebo ovládá více než 1,5 miliónů čtverečných metrů rozvojového území. Mezi realizované projekty na poli hotelů a turistických budov patří Hilton Makkah a Al jubail Holiday Inn v Saudské Arábii, Talya Hotel v turecké Antalyi, Divan Kurucesme a rozšíření hotelu Divan Istanbul.

Fotografie související s touto tiskovou zprávou si můžete prohlédnout na následujícím odkazu: http://media3.marketwire.com/docs/swiss0113.jpg

 

Kontaktní informace

Kontaktní údaje:
FRHI Hotels & Resorts
Eva-Maria Panzer
Director, Public Relations, Evropa  
 +41 (0) 44 317 6228
eva-maria.panzer@frhi.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com