Ručně šité peněženky Tomas Linger – kvalita bez kompromisů

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 20.11.2015 | Obchod, e-commerce

Uničov (Pressweb) -Chcete-li vybrat krásný a praktický dárek pro muže, pak sice není výběr tak bohatý, jako při výběru dárku pro kamarádku či maminku, za to můžete vsadit na kvalitu a netradičnost. Vyberte svému partnerovi, tatínkovi neotřelý dárek v podobě jedinečného obalu na telefon, nebo potěšte svého dědečka a kamaráda nákupem kožené peněženky. Z čeho vybírat?

Ruční práce jako základ kvality

Ručně šité peněženky Tomas Linger se stávají skutečně nevšední záležitostí. Jejich nákupem získáváte kvalitu a jedinečnost v jednom. Můžete si být jisti, že vám výrobek vydrží dlouho a že nenajdete stejný kousek u někoho jiného v tašce či kapse. Ručně šité zboží Tomas Linger je totiž dílensky dokonale zpracované tak, aby splnilo očekávání náročných zákazníků. Nejen peněženky Tomas Linger se vyznačují specifickým designem, kde je kladen důraz na použití těch nejkvalitnějších materiálů, čemuž odpovídá i doživotní záruka na všechno vyrobené zboží. Kromě jakostní kůže jsou peněženky obšity pevnou a barevnou nití, která dodává každému kusu absolutní odlišnost.Potěšit své blízké tak můžete nákupem peněženek a pouzder z buvolí, hovězí, krokodýlí či bizoní kůže.

Elegance a styl

Zákazníci často volí barvu peněženky v klasické černé, což není úplně šťastná volba. Elegantní kožená peněženka může být i v jiných odstínech, záleží především na použité kůži, ale krásu a jedinečnost podtrhnou odstíny přírodní, zelené či kombinace barev. Při výběru peněženky či obalu si můžete objednat i plasticky vyražený monogram, který ještě více dokresluje dokonalost každého kousku Tomas Linger.

Jestliže chcete své blízké uchvátit koženým zbožím, pořiďte pro jejich mobilní miláčky nový obal. Efektně vypadá například kožené pouzdro na iphone 6, kde si sami vyberte barvu kůže, barvu šicí nitě i sílu kůže a vyrytí monogramu. Získáte tak nákup kvalitního koženého obalu, který ochrání každý telefon a navíc podtrhne vybraný vkus vašich blízkých.

 

 

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz