Zajistěte pro svoji firmu zásoby paliva za konzistentní cenu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 21.10.2022 | Auto-moto, logistika

Cena paliv, především potom nafty pro dieselové motory, je v posledních týdnech a měsících opravdu velkým tématem. Ačkoliv se již uklidnila situace, která znamenala dlouhodobý strmý vzestup cen, tak se jejich klesání odehrává mnohem menším tempem. Navíc ve světle možné energetické krize není jasné, jaké ceny paliva nakonec dosáhnou.

Pro společnosti, jako jsou například dopravní podniky a spedice, je tak toto období plně otazníků, strategických rozhodnutí, a především nejistoty v ohled ekonomiky a cen. Využijte proto možnost ponechání paliv přímo na vaší firmě.

Nádrže na naftu se vyplatí více, než kdy jindy

Samotné nádrže na naftu většinou již mají všechny velké společnosti. I tak jsou ale takové, které tyto nádrže na svých sídlech a pobočkách nemají. Zásadní výhodou, kterou vám nádrže na naftu mohou v současnosti přinést, je možnost dlouhodobého uchovávání tisíců litrů paliv. Přitom ačkoliv se venku mění ceny paliva každý den, tak pro vás to neplatí.

Mimo toho, že pochopitelně nemůže zdražit vaše vlastní palivo, je navíc standardní praxí i dlouhodobé odebírání paliv za smluvní ceny. Díky tomu se tak u vašich dodavatelů nemusí při odběru paliv do nádrží na firmě projevit zdražování tak, jako kdybyste namísto toho tankovali denně mimo svoji firmu.

Využijte stejné možnosti i pro AdBlue

Ačkoliv v případě AdBlue se situace s výraznou změnou cen nekoná, tak jsou ale jiné problémy, které vás mohou motivovat k tomu, abyste si v našem výběru na eurotankdiesel.cz vybrali. Zásadním důvodem je především nedávný problém, kdy před polovinou roku 2022 došlo k ohromnému nedostatku AdBlue na trhu. Tento moment dokonce ovlivnil spoustu firem natolik, že nemohli svoje vozy provozovat v takovém rozsahu a množství, jako jinak byli zvyklí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667