Toník předal svůj první šek pětiletému Nikimu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 21.10.2016 | Politika, společnost

Pamětice/Praha (Pressweb) - 21. 10. 2016: Předáním symbolického šeku zahájil svoji činnost nový Nadační fond Toník. Jeho zástupci předali téměř devatenáctitisícový příspěvek paní Tereze, mamince pětiletého Nicolase.

„Na začátku byl Nikiho příběh. Znám se s jeho maminkou a tak mě napadlo, že se jí pokusím pomoct. Zmínila jsem se o tom kolegům na setkání poradců sítě Expense Reduction Analysts a zjistila jsem, že víme o dalších dětech, jejichž rodiny by potřebovaly podpořit. Nakonec jsme se rozhodli, že založíme nadační fond,“ vzpomíná Eva Vrzalová, členka správní rady Nadačního fondu Toník a partnerka Expense Reduction Analysts.

„Mám velkou radost,  že v dnešní uspěchané době existují lidé, kteří pro nás byli ještě donedávna cizí, přesto se zajímají o druhé a mají chuť pomoci. Finanční částka nám samozřejmě moc pomůže, ohromně si ale cením toho, že lidé nejsou lhostejní,“ dodává Tereza Fagulcová..

Malý Nicolas trpící následky dětské mozkové obrny denně cvičí. „Niky potřebuje řadu zdravotních pomůcek, které pojišťovna nehradí. Děláme všechno proto, aby se navzdory osudu mohl co nejvíce zapojit do běžného života jako jiné děti," dodává Tereza.. „Z celého srdce děkujeme za finanční podporu, díky které je Nikýsek o krůček blíž svému vytouženému cíli,“ uzavírá maminka.

Nadační fond Toník vznikl počátkem září. Iniciátory jeho vzniku byli manželé Jitka a Pavel Kulhánkovi, rovněž partneři Expense Reduction Analysts. Oba se už delší dobu snaží pomáhat jiné rodině, jejímž členem je chlapec jménem Toník.
Základním posláním nadačního fondu je podpora dětí, kterým závažná nemoc jejich či jejich rodičů znemožňuje z finančních důvodů plnohodnotný společenský život, nebo mají zvýšené finanční náklady na zdravotnické pomůcky či léčebné postupy, díky kterým mají větší možnost žít svůj život plnohodnotněji.

Expense Reduction Analysts (ERA) je mezinárodní síť více než 700 odborných poradců, kteří se specializují na pomoc zejména malým a středním podnikům při zvyšování zisku snížením nepřímých provozních nákladů. Vznikla v roce 1992, působí již ve více než 30 zemích a má za sebou na 14 000 úspěšných projektů na snížení nákladů. Česká pobočka funguje od roku 2011. Více informací najdete na www.expensereduction.com.

Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024