Žijete v přízemním bytě? Víme, jak Vám zajistit soukromí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 21.10.2016 | Reality, bydlení

Jistě pociťujete stejný problém jako mnoho dalších lidí, kteří také žijí v přízemním bytě. Pokaždé když jde někdo okolo, tak se podívá do Vašich oken. Ačkoliv máte v oknech záclony, tak když svítíte a obzvláště večer, tak je tam prostě vidět. Máme však pro Vás několik typů, jak si zajistit soukromí a již neřešit, co doma děláte, protože už se nebudete muset strachovat, že to někdo uvidí. Můžete si vybrat z venkovních žaluzií, venkovních rolet a klasických látkových rolet. Záleží na Vás, zda chcete zasahovat do exteriéru a nebo interiéru. Ať zvolíte jakoukoliv variantu, výsledkem bude soukromí a dobrý pocit.

 

Venkovní žaluzie

Jsou trendem dnešní doby. Nejen, že Vám v horkých letních dnech zajistí skvělé stínění, vypadají moderně a navíc, když nebudete chtít, zajistí Vám klid od venkovních „koukálků“. Navíc mají opravdu dlouhou životnost, sníží hluk, který je slyšet z venkova, snadno se ovládají, zastíní velkou plochu a skvěle regulují průchod světla.

 

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou stále žádanější možností stínění. Kromě již zmiňovaného soukromí po celý rok mají mnoho dalších výhod a to stínění, zajistí tepelnou a zvukovou izolaci a ochranu před zloději a vandaly. Venkovní rolety celkově zvýší kvalitu Vašeho bydlení a rozhodně nebudete litovat.

 

Látkové rolety

Pokud nechcete zasahovat do zevnějšku Vašeho obydlí, Váš problém vyřeší látkové rolety. Doba velmi postoupila a proto si můžete vybrat z velkého množství různých designů a látek. Existují látkové rolety nepropustné, polopropustně nebo světlo propustné. Proto si můžete přesně na míru zvolit, která možnost Vám bude nejvíce vyhovovat. Dalším krok kupředu je jejich ovládání, kde kromě klasického jsou již běžně k dispozici motorové rolety, a díky čemuž ovládání nebylo nikdy snazší.

Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667