Zimní zájezdy jsou zase v kurzu!

Zimní zájezdy Rakousko či Itálie
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.10.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Léto je již za námi a cestovní kanceláře začínají nabízet zimní zájezdy za lyžováním. Pomalu ale jistě odtajňují své nabídky a lákavé je zejména lyžování v Rakousku a Itálii! Odhalovat nabídku zájezdů začala i cestovní kancelář Color Travel s.r.o., která na trhu působí již přes čtrnáct let. O své zákazníky se skvěle postarají a je opravdu na co se těšit. Nabídka zájezdů za lyžováním do Itálie a Rakouska je opravdu široká. Lyžování v oblastech Itálie a Rakouska si užije i ten nejnáročnější zákazník.

Například v Itálii naleznete mnoho lyžařských oblastí s neskutečně dlouhými a krásně upravovanými sjezdovkami pro začátečníky i profesionály. Vybírat můžete ze známých i méně známých lyžařských středisek, která Vás zajisté uchvátí. Jedná se například o lokality Monte Bondone, Bormio – Livigno, Aprica, Val Gardena, Folgarie Lavarone a mnoho dalších. Ubytování v těchto a mnoha dalších zimních střediscích můžete mít se snídaní či polopenzí a to už například od 1 600 Kč za tři dny a dvě noci! A to je cena, která se vyplatí! Vybírat můžete z mnoha několika hvězdičkových hotelů, ve kterých se Vám bude opravdu líbit.

Stejně tak je tomu u lyžování Rakousko. Rakousko je mezi lyžaři velice populární, jelikož je poměrně snadno dostupné vlastním automobilem. Cena za ubytování začíná již na neuvěřitelných 650 Kč za dva dny a jednu noc. Cena přímo okouzlující, nemyslíte? Vybírat můžete z lokalit jako Dachstein West, Rauris, Lungau, Lofer či Zel lam See – Kaprun a ledovec. Připraveno je pro Vás ovšem mnoho dalších lokalit! Rakouské Alpy jsou zkrátka jednou z nejoblíbenějších lokalit a podle toho nabídka služeb také vypadá. Těšte se na krásné ubytování například s bazénem či na apartmánové domy. Co si vyberete Vy? Nabídka je opravdu široká a ceny nízké. Neváhejte, zájezdy mohou být rychle pryč.

Témata: lyžování Rakousko, Lyžování Itálie, zimní dovolená Itálie, zimní dovolená Rakousko | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300