Energy drink FAKEER otevírá nový e-shop

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 21.10.2014 | Obchod, e-commerce
Autor fotografie:
E-shop Fakeer

Praha (Pressweb) - Český energetický nápoj s nezaměnitelným balením i názvem – FAKEER, představuje nový web a otevírá svůj oficiální e-shop. Novinkou je především široký sortiment módních doplňků a vychytávek pro volný čas.

Součástí nového, více odlehčeného, webu je také e-shop na stránkách: http://eshop.fakeer.cz/, kde fanoušci a příznivci značky mohou nakoupit nejen energy drink samotný, ale také merchandise produkty Fakeer. „K otevření a stávající struktuře nabídky nás vedla vzrůstající poptávka našich fanoušků po oblečení a doplňcích s naším logem. Doposud jsme oblékali jen jednotlivce a skupiny, kteří nás reprezentují. Právě i s jejich spoluprací jsme připravili originální kolekci oblečení a doplňků, které si tak nyní na našem webu může objednat každý,“ uvádí Richard Němec, ředitel společnosti Fakeer. „Těší nás, že lidem je naše filozofie blízká a chtějí ji dále reprezentovat,“ dodává Němec.

E-shop je přehledně rozdělen do tří kategorií:

  1. Fakeer energy drink – možnost jednotlivého nákupu i boxu o 12 ks.
  2. Oblečení – dámské i pánské oblečení na volný čas a zábavu. Základem jsou originální trička a mikiny s logem a designu Fakeer. Mezi nejpoptávanější produkty patří snapback a golf kšiltovky, které jsou zde v několika designech. Favoritem, především u holek, jsou pak vysoké coolsock podkolenky.
  3. Doplňky – v této kategorii fanoušci najdou samolepky, klíčenky, náramky nebo fresbee. Samozřejmě vše v originálním provedení „by Fakeer“.

E-shop je tak pomyslnou třešničkou nového webu, který má nejen českou, ale také anglickou mutaci na doméně .com. O grafické a funkční řešení se postarala agentura Mimatic.

Témata: Fakeer, e-shop, energy drink, oblečení, doplňky, samolepky, frisbee, coolsocks

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047