Podle čeho vybírat realitní kancelář?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.10.2019 | Reality, bydlení

Potřebujete prodat nemovitost, nebo ji chcete naopak koupit či snad hledáte pronájem? V každém případě vám může pomoci realitní kancelář, se kterou všechny úkony zvládnete daleko rychleji a především s minimálním úsilím. Realitní kanceláře se v poslední době těší velké oblibě, za což zčásti může i skutečnost, že jim začíná důvěřovat stále více lidí. A to je jedině dobře, protože pak odpadají nepříjemné zkušenosti, kdy naivní člověk nalítne podvodníkovi a ten ho připraví mnohdy i o pořádný balík peněz. Podle čeho tedy vybírat realitní kancelář, ať už se s ní rozhodnete spolupracovat na čemkoli? Věřte, že jen dobré jméno, které pěkně zní, pro finální rozhodnutí nestačí. Měli byste žádat mnohem více!

Zkušenosti

Zkušenosti jsou stavebním kamenem. Pokud má realitní kancelář nějaké zkušenosti, je to známka toho, že neusnula na vavřínech a že je mezi klienty oslovovaná. Pakliže zkušenosti nemá, značí to o tom, že si ji nikdo pro spolupráci nevybírá.

Služby

Nelze s jistotou říci, že čím více služeb realitní kancelář nabízí, tím je hned lepší, nicméně na druhou stranu, když má realitní kancelář větší nabídku služeb, značí to o jejím rozhledu. A to není k zahození. Mezi služby patří nejen prodej nebo koupě nemovitostí, ale i pronájem nebo správa bytů a domů.

Přístup

Přistupování ke klientům by mělo být vždy individuální, aby bylo zaručeno, že jeho konkrétním požadavkům bude maximálně vyslyšeno. Přístup by měl být zároveň profesionální i lidský, aby se vám s daným člověkem dobře komunikovalo. Nikdo nechce spolupracovat s člověkem, který je nevrlý, protivní a nesympatický.

Cena

Samozřejmě i cena je při výběru důležitá, ba pro někoho možná i nejdůležitější. Cena by měla odpovídat tomu, co vám daná realitní kancelář dokáže nabídnout. Pokud má zkušenosti, je oslovována a může si to dovolit, cena bude vyšší, ale bude stát za to. I realitní kancelář s oficiálními stránkami happyhouserentals.com, která má desítky let zkušeností na realitním trhu, vám dokáže nabídnout férový přístup, zkušenosti, praxi a ceny, které jim odpovídají.  

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667