Ready made společnosti

Sídla a virtuální kanceláře v Praze 1 až 10
Zadavatel: Office Time | 2.10.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Založení společnosti trvá i dnes týdny, ale vy potřebujeme mít firmu okamžitě. Vyhovuje to vaší strategii a obchodním záměrům. Než dáte všechny dokumenty dohromady, připravíte valnou hromadu a návrh projde obchodním rejstříkem, uběhne hodně času. Rychlé řešení ale existuje. Jsou to ready made společnosti. Firmy připravené k prodeji. Stačí podepsat příslušné smlouvy a vašemu podnikání už nestojí nic v cestě. Ready made společnosti jsou čisté firmy s názvem, splaceným základním kapitálem i se všemi potřebnými doklady. Všechny změny, které schválíte, už vaše podnikání nezdrží.

Výhody ready made společnosti

  • Ušetříte spoustu času
  • Nemusíte se o nic starat
  • Okamžitě se dá s firmou podnikat
  • Nová společnost nebude mít žádnou historii


Vypadá to snadno, ale je to snadné. Jsme služba, která ready made společnosti zakládá. Jsme profesionálové, takže přesně víme, jaké podklady potřebujeme a co je nutné zařídit. Vy sami byste na založení společnosti strávili opravdu hodně času. A můžete důležité věci opomenout. To podnikání zase oddálí. Ready made společnosti – to jsou firmy jako na podnose. Chcete novou s.r.o.? To není žádný problém. Vše zařídíme i s valnou hromadou. Vaše nová společnost bude jako čistý papír – nemá žádné závazky, žádnou účetní historii.


Zařídíme vám změnu sídla firmy i sídlo v Praze. Získejte větší prestiž

Ready made společnosti jsou výhodné pro rychlý start podnikání. Další změny se dají udělat dodatečně při podpisu převodu obchodního podílu. Po podpisu je firma vaše. Máme i další služby – poskytnutí sídla v Praze.

Vaše společnost tak získá větší prestiž. A nemusíte se bát, že vám to zkomplikuje administrativu. Naše virtuální kancelář se o vše postará – budeme vás informovat o došlé poště, budeme ji pro vás vybírat, stejně tak veškeré dokumenty. Usnadněte si podnikání.

Témata: ready made společnosti | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Office Time

Revoluční 762/13
110 00 Praha 1
Obrázek uživatele Office Time
Přemýšlíte o tom, že změníte sídlo firmy, aby vaše podnikání dostala nový impuls?Je to dobrý nápad, protože dobrá adresa zvýší vaši konkurenceschopnost, zvýší vaše šance na lukrativní obchody. Pokud získáte například prestižní sídlo firmy Praha, budete potřebovat také virtuální... vice ›
OfficeTime s.r.o. - kancelář
Revoluční 762/13
110 00 Praha 1
Česká republika
obchod@officetime.cz
Tel: +420 775 552 844, 226 254 066