Řízení eventů v Allianz Areně v Mnichově

Zadavatel: Hochschule Fresenius | 20.8.2014 | Kariéra, vzdělávání

Mnichov/Praha (Pressweb) - První kroky vedly do obchodního salonku a početných eventboxů. Zde skupinu přivítal vedoucí služeb ArenaOne GmbH, pan Jacobsen. Brzy bylo jasné, jaký nákladný logistický systém stojí za pohoštěním a službami v různých oblastech. Poskytovatel služeb pro catering a eventy tyto prostory pronajímá a obhospodařuje nejen při domácích zápasech FC Bayern Mnichov, ale i při jiných příležitostech.

Skupina si užila impozantní výhled z VIP lóže na arénu, pak jí bylo dovoleno nahlédnout do zákulisí největší místní kuchyně. Jeden ze zde nastálo zaměstnaných kuchařů objasnil studentům, s jakým množstvím je třeba kalkulovat při velkých událostech jako např. při finále Ligy mistrů. V každý herní den je ve veřejném cateringu vydáno okolo 40 000 piv a 20 000 opékaných klobás. Zároveň se o osobní blaho až 7 000 VIP hostů na každý zápas stará až 70 kuchařů a nespočet pomocného personálu.

Potom, co si studenti prohlédli také převlékací kabiny hráčů, zahřívací prostory, prostory sprch a relaxační zónu, prošli tunelem, kterým procházejí hráči před zápasem. Exkurze byla zakončena setkáním s panem Götzem Schmidem, vedoucím marketingu společnosti ArenaOne GmbH. Ten předal studentům nejrůznější zákulisní informace, rovněž uvedl příklady eventů z pohledu marketingu a dal jim tipy ohledně možností zaměstnání v oblasti eventů ve firmě ArenaOne.  Prof. Dr. Ludwig Hinkofer a Katrin Frank poděkovali jménem vysoké školy Hochschule Fresenius za prohlídku a intenzivní rozhovory a potvrdili, že se těší na další spolupráci se společnostmi ArenaOne GmbH a Allianz-Arena.

Témata: Hochschule Fresenius | Region: Německo

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Hochschule Fresenius

Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Obrázek uživatele Hochschule Fresenius
Vysoká škola Hochschule Fresenius sídlí v Idsteině u Wiesbadenu v německé spolkové zemi Hesensko. Má mnoho pracovišť po celém Německu a nově také v Praze, kde je nyní možné studovat zajímavé a prakticky zaměřené studijní programy v češtině. Kromě vysoké kvality samotného studia je Hochschule... vice ›
Hochschule Fresenius
Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Česká republika