MS Office 365 pro Vás již nikdy nebude záhadou

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 20.7.2017 | Telekomunikace, IT

Každý, kdo pracuje v kanceláři, se běžně setkává s produkty firmy Microsoft Office. Velký boom na trhu udělala s programy Microsoft Office 365. Ne každý, kdo v nich však denně pracuje, je dokáže perfektně ovládat. Ať už pracujete ve Wordu, Excelu nebo PowerPointu. Dokážete ovládat veškeré funkce, které jsou uživatelům zpřístupněny?

MS Office 365 v kostce

Nemáte možnost věnovat svůj čas podrobným školením jednotlivých produktů MS Office? Rádi byste se orientovali ve všech oblastech od Excelu, Wordu, až po Outlook, OneNote, Publisher nebo Project? Jedno řešení by tu bylo. Nabízí ho společnost Innone, která nabízí celou řadu školení. A to jak od jednotlivých produktů až po školení Microsoft Office 365 jako celku.

Objevte zajímavé tipy a triky

Každá práce se dá dělat efektivně a to i práce v produktech MS Office. Objevte i Vy nejrůznější fígle, na to jak pracovat v jednotlivých programech, jak používat oddíly, styly nebo sdílení ve Wordu, jak si poradit s kontingenčními tabulkami a formátováním obsáhlých tabulek v Excelu nebo jak vytvořit poutavou prezentaci včetně animací v PowerPointu.

Schopnost pracovat s texty v elektronické podobě a celkově s procesy při použití IT technologií by mělo být samozřejmostí v dnešní moderní společnosti, protože tyto produkty usnadňují denně práci milionu lidí. Nejen díky tomu, že je to v elektronické podobě přehlednější, lépe se vše vypracovává a pak i edituje, ale zároveň i ukládá. A díky společným úložištím tak dokáže více lidí sledovat a pracovat na společném projektu. Proto pokud i Vy trávíte svůj čas v práci u počítače a nejste se jisti svými schopnosti, které by Vás mohly limitovat, vsaďte svou kartu na školení, které Vám vše ob

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667