Svatební oznámení vyjadřuje úctu k hostům

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.7.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Jaký význam má svatební oznámení? Je to jen sdělení o konání svatby, případně pozvánka ke svatebnímu stolu? Určitě ne. Svatební oznámení ukazuje, jak si svatební pár svého svazku váží, stejně jako si váží svých hostů a přátel. Je také výrazem úrovně budoucích novomanželů. Právě nádherně provedená svatební oznámení, která se řadí mezi luxusní svatební oznámení, mají za cíl sdělit, že jejich svatba nebude obyčejná, ale výjimečná záležitost. Svatební pár chce svému okolí ukázat, že na sobě ani hostech nehodlá šetřit.

Luxusní svatební oznámení ani nemusí být moc drahé

Svatba je skutečně výjimečná událost v životě, kterou je nutné dobře připravit. K tomu patří i luxusní svatební oznámení, které však nemusí být ani moc drahé. Důležité je provedení, výběr papíru, vhodné verše nebo sdělení, typ písma, případně další zdobení. Dnes už je opravdu velký výběr typů papíru i dalších drobností, které se dají skloubit v luxusní svatební oznámení. Kdo takové oznámení dostane, posílá budoucím novomanželům svatební přání. Mělo by zhruba odpovídat stylu svatebního oznámení, nebo charakteru odesílatele. Přátelé si mohou dovolit osobní tón či nějakou vtipnou radu.

Svatba je výjimečná událost, přípravu nepodceňujte

Ze svatebního oznámení lze vyčíst, jaká bude svatba. Jestliže dostanete neformální sdělení, ve stejném duchu se zřejmě bude odvíjet obřad i celá svatba. Luxusní svatební oznámení je připomínkou, že svatba bude na vysoké úrovni a je vhodné si připravit i vhodné oblečení. Jen se vyvarujte bílé barvy, do ní bude určitě laděna nevěsta, případně i ženich. Taková svatba vyžaduje tmavší barvy, případně smoking. Svatební oznámení si hosté často schovávají, aby měli například inspiraci pro vlastní svatbu nebo aby se jím pochlubili svým známým.

 

Témata: svatební oznámení, svatební přání, svatba, oznámení o svatbě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300