Singl prázdniny

Každému se určitě alespoň jednou v životě stalo, že musel léto trávit sám. Buď byl bez partnera nebo partner nedostal dovolenou, kamarádi odcestovaly jinam, všichni okolo mají jiné plány a vy jste najednou doma a cítíte se úplně sami.
Zadavatel: GIT.cz | 20.7.2016 | Politika, společnost
Tukutuku magazín
Autor fotografie:
TUKUTUKU

Praha (Pressweb) - Zkrátka singl prázdniny. Vůbec z toho nebuďte smutní, protože singl léto si můžete bezvadně užít. Máte prostor věnovat se sami sobě, pracovat na svém osobním rozvoji, dělat co vás baví a vše si plánovat jen a jen podle sebe. Nemusíte se na nikoho ohlížet, dělat kompromisy nebo plnit něčí očekávání.

Pokud jste zůstali v létě sami a neradi plánujete, žijte ze dne na den, dělejte to, co máte rádi a na co máte náladu. Když se vám nechce vůbec nic, tak se jen válejte a vůbec z toho nemějte špatný pocit. Pokud spíše patříte mezi ty lidi, kteří potřebují nějaký plán, vytvořte si na singl prázdniny jasný program – zahrňte do něho cvičení, výlet i relaxaci. Naplánujte si filmový den. Určitě je spousta filmů nebo seriálů, které jste chtěli vidět, teď je ten pravý čas. Také není od věci zkusit něco nového, třeba vyšívat, malovat, projít šuplíky v obýváku, vyklidit si šatník apod. Dalším tipem, jak můžete sami trávit volný čas, je výlet s foťákem do přírody. Zkuste si zahrát na fotografa a vyražte sbírat netradiční snímky. Uvidíte, že je to zábava a navíc budete mít zdokumentované vzpomínky. Navíc na výlet, na festival nebo na letní divadlení představení můžete opravdu klidně vyrazit sami a nikomu to nepřijde divné. Zábavu také najdete na internetu. Kromě běžných sociálních sítí, mrkněte také na online magazíny, třeba na časopis Tukutuku. Čeká tam na vás spousta inspirativního čtení z mnoha žánrů jako je lifestyle, cestování, zábava, kariéra, rozhovory i všelijaké novinky. Když už jsme u toho čtení, tak není od věci si zalézt do postele nebo na zahrádku se zajímavou knížkou.

Pokud k dovolené nutně potřebujete moře a nikdo nemá čas s vámi jet, nesmutněte. Řada agentur pořádá zájezdy pro lidi, co jsou singl. Není to žádná seznamka, zkrátka jen zábava pro všechny, kteří z nějakého důvodu zůstali přes léto sami. Nejčastěji se vyráží na pěší túry do Švýcarska, do zábavních center do Vídně, na poznávací zájezdy do Vietnamu (pro sólo cestující je tam totiž bezpečno), dále se můžete vypravit na loď do Norska, na cyklistiku do Holandska nebo na výlet na Island, tamní lidé jsou totiž velmi vstřícní a každého, kdo cestuje sólo rádi pohostí a rozveselí.

Jestli jste opravdu zůstali v létě sami, hlavně nepropadejte depresím. Singl prázdniny si opravdu můžete náramně užít, stačí chtít! Vše je o vaší psychice, když se neustále budete užírat tím, že jste sami, nebude vás bavit nic. Když se ale nebudete bránit novým možnostem, může na vás čekat mnoho zážitků a léto, na které nikdy nezapomenete. Tak si ho užijte!

Témata: zábava,   lifestyle,  články,   lifestyle blog,   internetový magazín,   internetový časopis,   zábava na internetu,  kariéra,   | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498