Víte o tom, že vodu v lahvích už do práce nosit nemusíte?

Voda v lahvích? Ne!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 20.7.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Nosíte si zejména v těchto vedrech do práce vodu v lahvích? Taháte každý den minimálně jednu velkou PET lahev vody? Že Vás již z toho bolí ruce? Dejte zelenou automatům na vodu a pořiďte si je i Vy do své kanceláře a pro své zaměstnance! Věřte, že Vám za to opravdu poděkují. Automaty na vodu za příznivou cenu prodává například společnost Coffee Experts. Věřte, že nákupu nebudete litovat, to Vám garantujeme. Tak proč nemít vlastní vodu v kanceláři?

Automaty na vodu poskytnou Vám i Vašim zaměstnancům komfort, o kterém se Vám ani nesnilo. V dnešní době mají automaty na vodu také nadčasový design, díky čemuž se nejedná o nevzhledné přístroje u zdi kanceláře. S tím je dávno konec. Společnost Coffee Experts prodává automaty na vodu Waterlogic, které se navíc mohou pyšnit technologií nové generace.

Nákupem automatů na vodu Waterlogic získáte mnoho výhod! Používáním přístrojů na vodu dochází k trvalému snížení nákladů za vodu a to díky připojení na vodovodní řád. Zároveň získáváte zdroj pitné vody bez nutnosti skladování a objednávání barelů či PET lahví. Od toho se odvíjí výhoda v podobě většího prostoru, jelikož už není potřeba skladovat balení s pitnou vodou a velké barely. Majitel společnosti Coffee Experts také dodává: „Díky automatům na vodu Waterlogic dochází ke snížení ekologické stopy Vaší společnosti. Přístroje na vodu Waterlogic jsou dokonalým řešením pitného režimu každé kanceláře.“

Automaty na vodu Waterlogic:

  • splňují nejvyšší hygienické normy díky zabudované UV lampě
  • poskytují neomezené množství přirozeně mineralizované vody
  • zaručují 100% čistotu vodu
  • poskytují chlazenou, perlivou, horkou i extra horkou vodu

Neváhejte a oslovte společnost Coffee Experts ihned. „Zajistíme pro Vás nezávazný zkušební provoz modelu přístroje Waterlogic dle Vašeho výběru,“ vyzývá majitel, a to se vyplatí, nemyslíte?

Témata: automaty na vodu, přístroje na vodu, voda do kanceláře | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300