Kohoutková voda na Colours chutná!

Zadavatel: VHS ČR | 19.7.2015 | Kultura, hudba, divadlo
Autor fotografie:
http://www.vo-da.cz

Praha (Pressweb) - Vodu z kohoutku? Nemáme! Tak takovou odpověď na Colours of Ostrava nedostanete. Na svátek hudby totiž zamířil ze společnosti Ostravské vodárny a kanalizace (OVAK) speciální vodobar.

Čistou, osvěžující a ideálně vychlazenou kohoutkovou vodu může vyzkoušet každý účastník festivalu. Vodobar je přímo napojen na vodovodní řad, takže voda je nejčerstvější, jak jen může být. O správné nastavení a provoz zařízení se starají specialisté z OVAKu. Chuť nejcennější tekutiny si tak užijete i během tropických dnů, které máme před sebou.

Oblíbeným místem se stala také oblázková pláž s velkou osvěžující bránou, která vyrostla přímo v areálu Colours u hlavní stage. Je to oáza klidu, kde si návštěvníci festivalu mohou odpočinout po náročném hudebním programu a přenést se do atmosféry letní dovolené. V horkých letních dnech přichází toto osvěžení určitě vhod.

Témata: voda, kohoutková voda, colours of ostrava | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

VHS ČR

Konšelská 2
180 00 Praha
Kontaktní osoba: Lukáš Bláha
media guru
Obrázek uživatele VHS ČR
Máte problémy s pitnou vodou, kvalitou vody v bazénech nebo s likvidací vody odpadní? Žádné mít nebudete, pokud se obrátíte na naši firmu, která vám poskytne komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu. Provedeme základní  i podrobné rozbor vody, doporučíme a... vice ›
Vodohospodářské služby ČR
Konšelská 2
180 00 Praha
Česká republika
recepce@vhs-cr.cz
Tel: +420 211 222 677