Skladové vozy versus vozy přímo z výroby. Kde jsou největší výhody skladových vozidel?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 20.6.2022 | Auto-moto, logistika

Jak skladová vozidla, tak i vozy přímo z výroby mají společnou jednu věc. Obojí jsou zcela novými vozidly, která jsou bez kompromisů připraveny pro svoje první uživatele. Zatím co výrobní vozy jsou ale objednávány a čeká se na jejich zhotovení, tak skladové vozy jsou již připraveny k odběru.

Takto by se dala velice jednoduše najít rozdílná politika nákupů, kterou najdete u nás na adrese carisin.cz, nebo přímo u automobilek. S našimi produkty a službami se ale pojí také celá řada dalších výhod, které vám tak nemusí být zcela patrné.

Bez jakéhokoliv čekání na zhotovení

I když ve světě vše fungovalo, jak mělo, tak bylo mnohdy otázkou týdnů až měsíců, než se objednaný zcela nový vůz dostal z výrobního pásu přímo k vám. Leč je sériová výroba vozidel neustále v provozu, tak je o ně i dost velký zájem. V současnosti je ale podobné pořizování vozů nepříjemné kvůli nedostatku materiálů, součástek a čipů po celém světě dodání takového zcela nového vozu se vám tak může protáhnout na mnohem delší dobu, než byste zprvu mohli očekávat. Zatím co u nás, u nás nemusíte čekat dokonce ani jediný den.

Široká síť kvalitních dealerů

Mimo toho musíte počítat s tím, že pokud kupujete nový vůz, tak si ho musíte běžně vyzvedávat na místě výroby. To nemusí být nutně ve vašem dosahu a může to znamenat dost dlouhou cestu. Vedle toho jsou naše skladové vozy přítomny přímo u jednotlivých prodejců a dealerů.

Díky tomu tak nemusíte vážit zdaleka tak dlouhou cenu, jako je to v případě pořizování vozu přímo z výrobní linky. Vedle toho je dokonce naše síť rozmístěna po celé České republice. Pokud je tedy jedním z kritérií nákupů i rychlý přístup k novému vozidlu, tak je možnost si vybrat nejbližšího možného dealera k vašemu bydlišti. 

 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667