Ušetřete za servis svého vozu Škoda a využijte servisní akce!

Zadavatel: Janák Karel | 20.5.2022 | Auto-moto, logistika

Existuje mnoho autoservisů, ale jedině v autorizovaném servisu zajistí vašemu vozu odpovídající péči. O váš vůz se postarají tak, jak to zamýšlel výrobce vozu a vy se tak můžete spolehnout na bezpečnost vašeho vozidla a jeho co nejlepší fungování po celou dobu jeho životnosti. Autorizované servisy používají pouze schválené postupy oprav a originální náhradní díly. Kromě toho dnes můžete v autorizovaném servisu také výrazně ušetřit. Jak na to?

Šetříme díky Šekové knížce

Co to vlastně je Šeková knížka? Její velkou výhodou je, že se vyplatí majitelům vozů, které už mají něco za sebou a jsou už třeba starší 4 let. Můžete si díky Šekové knížce i nadále užívat výhod autorizovaného servisu, a přitom ušetřit peníze za opravy, nebo výměny dílů. Ušetříte až 20% za servis, a to díky slevám, které Šeková knížka obsahuje. Šekovou knížku může získat úplně každý. Stačí navštívit některý z autorizovaných servisů v Praze nebo v Příbrami, případně si můžete také stáhnout elektronickou podobu. Slevy v Šekové knížce se vztahují na:

  • Materiál
  • Práci

Ušetříte tak nejen za díly, které je nutno vyměnit třeba z důvodu opotřebení, ale ušetříte také za práci servisu, což se vždy vyplatí. Pokud tedy máte starší vůz Škoda, tak není proč váhat a Šeková knížka plná slev se vám bezpochyby může hodit.

Servisní akce připraví váš vůz

Autorizované servisy poskytují také další služby, které vám zpříjemní užívání vozu. Například před motoristickou sezónou, kdy potřebujeme, aby nás naše auto vždy všude bezpečně dovezlo na dovolenou nebo na výlety, určitě stojí za to nechat si svůj vůz zkontrolovat. Autorizovaný servis Škoda vám v rámci jarní servisní akce nabídne jarní servisní prohlídku za akční cenu a zkontroluje vám kondici vašeho vozu po zimě. Můžete si také nechat namontovat originální příslušenství, jako jsou třeba nosiče na kola.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon pressweb.cz_auto-poly_01.jpg15.87 KB
Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.