Samonosné brány poskytují komfort u vjezdů na pozemky

Samonosné brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 20.4.2019 | Služby

Praha (Pressweb) - Dokončili jste stavbu domu nebo jeho rekonstrukci, ale stále vám něco chybí k dokonalosti? Ano, vjezd na váš pozemek je pořád nedokončený. Co udělat, abyste byli spokojeni? Pořiďte si samonosné brány.  Pak bude vaše obydlí dokonalé. Toto řešení vás uspokojí, je totiž vysoce komfortní. Už nemusíte při příjezdu k domu vystupovat z auta, otvírat bránu ručně a pak zase nastupovat do vozu a popojíždět pár metrů. Stačí zmáčknout dálkový ovladač nebo mobilní telefon. Elektronika udělá vše za vás. Toto řešení je výhodné i u vjezdů do průmyslových areálů.

Lze zvolit pojezdové nebo samonosné brány

Samonosné brány jsou druh posuvných bran. Při jejich výběru se rozhodujete podle toho, zda máte dostatek prostoru alespoň na jedné straně vjezdu. Křídlo posuvných bran se musí zasunout podél plotu na jednu stranu. Můžete zvolit pojezdové nebo samonosné brány. Pojezdová vrata se pohybují na vodicích kolečkách po zemi, proto je nutné, aby v prostoru jejich pohybu byl povrch čistý – bez sněhu nebo listí. U samonosného řešení to není nutné, protože křídlo se posouvá asi deset centimetrů nad zemí a zvládne i vyšší vrstvu sněhu.  

Vrata jsou vybavena bezpečnostními senzory

Pokud u vašeho pozemku není místo po stranách vjezdu, řešením jsou skládací nebo teleskopická vrata. Existují varianty s jedním nebo s dvěma křídly. Ty se při otevírání skládají na sebe nebo se za sebe zasouvají. Součástí automatických bran na elektrický pohon je vždy řídicí jednotka, která ovládá pohyb křídel. Signál k otevření bran vyšlete z dálkového ovladače nebo mobilního telefonu. Automatická vrata jsou ještě osazeny senzory, které reagují na překážku v cestě pohybu křídla. Pokud není cesta volná, pohyb křídla se zastaví. U vjezdů do administrativních nebo průmyslových areálů lze poskytnout vstupní kódy více osobám.

 

Témata: samonosné brány, křídlová vrata, brány, branky, vjezdová vrata, ovladatelná vrata | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300