Co je tradice Karma, Mora, Moratop, Gamat?

Karma, Mora, Moratop, Gamat
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 20.4.2019 | Služby

Praha (Pressweb) - Když se řekne karma, lidé si hned představí plynový průtokový ohřívač. Málokdo ví, že jde o značku výrobku, která se tak vryla do povědomí lidí, že název začali používat pro všechny plynové průtokové ohřívače. Stejně jako se plynových topidlům pod okny říká gamatky. V českých zemích je tradice Karma, Mora, Moratop, Gamat. Servisní firmy se právě na tyto značky specializují a dobře je znají. Můžete sice vybírat při nákupu plynového spotřebiče jinou značku, ale výše jmenované jsou nejvíce rozšířené a prověřené. 

Tradice Karma, Mora, Moratop, Gamat zavazuje

Tradice Karma, Mora, Moratop, Gamat zavazuje, to vám potvrdí každá firma, která opravuje plynové spotřebiče. Mora vyrábí plynové spotřebiče už od roku 1919, tehdy začala montovat plynové sporáky. I když se moravský závod stal v roce 2005 členem skupiny Gorenje, značka ani závod nezanikly. Firma své výrobky dodává do mnoho států. Historii značky Karma lze vysledovat až do Rakouska – Uherska. Dnes stejnojmenná firma vyrábí široký sortiment plynových spotřebičů pro vytápění, ohřev vody a klimatizaci. V roce 2003 se od společnosti Mora oddělil samostatný výrobce plynových kotlů Moratop.

Výrobky značek Karma, Mora, Moratop, Gamat slouží léta

Tradice Karma, Mora, Moratop, Gamat – tyto značky jsou ve střední Evropě nepřehlédnutelné. Znají je v Polsku, Bulharsku, Rumunsku, na Slovensku a v dalších evropských státech. Technici servisních firem vám potvrdí, že jsou spolehlivé a vydrží léta, ale je také dobré jim věnovat určitou péči. Plynové spotřebiče by se měly každý rok kontrolovat, a podle zákona je nutná jednou za tři roky revize. Když dodržíte tyto jednoduché zásady, spotřebiče těchto značek vám budou léta dobře sloužit. Nezapomeňte, tradice Karma, Mora, Moratop, Gamat je spojena s desítkami let zkušeností.

 

Témata: karma, gamat, Mora, moratop, revize plynových zařízení, servis plynových spotřebičů | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300