Užijte si jaro v originálním tričku!

Zadavatel: Patrik Farský | 20.3.2014 | Sport, volný čas, zábava

Mladá Boleslav (Pressweb) - Jaro už se významně hlásí o slovo. Čeká nás nejkrásnější období roku. Dny zalité sluncem probouzejí přírodu i člověka. Přinášejí radost... Chcete-li si jarní radost vychutnat ještě více, zkuste svůj šatník oživit něčím novým a originálním. Co takhle tričko, nebo lépe tričko s potiskem?

Když tričko, tak originální!

Trička patří k základním elementům každé módy, dámské i pánské. Trička samozřejmě najdeme i mezi dětským oblečením. Na výběr je dnes celá paleta nejrůznějších triček v mnoha variacích, barvách, motivech i provedení. Avšak největší kus originality v sobě jistě nesou trička s potiskem.

pánské tričko

Tričkomat je vám k službám...

Trička s potiskem najdete na webu Trickomat.cz. Čeká zde na vás celá řada zajímavých triček, kterým nechybí styl, nápaditost nebo vtip. Můžete se rozhodnout pro nevšední design, rozhodně každého zaujmete. K dispozici jsou i vtipné hlášky a nápisy.

Hitem je letos tato hláška z dámského trička: „KDO POTŘEBUJE MÍT VELKÁ PRSA?“ Vtipné, nemyslíte? A to ještě nevíte, že zadní díl trička nese také potisk s tímto textem: „STAČÍ ZADEK JAKO TENHLE.“ Nápis je pak doplněný červenou šipkou směřující dolů. Takové tričko prostě musíte mít!

Ať již vás zlákalo tričko s potiskem o tom, že není třeba mít velká prsa, nebo jakékoliv jiné tričko, rozhodně si je můžete pořídit bez rizika. Obchod Tričkomat.cz zaručuje možnost vrácení nebo výměny zboží. Nemusíte se tak bát, že vám tričko nesedne.

Kvalita triček je dána nejenom propracovaným potiskem, ale také materiálem ze 100% bavlny. Všechna trička jsou skladem, takže vám tričko dorazí hned následující den po objednávce (pokud objednáte do 14 hodin).

tričko s potiskem

A to stále ještě není vše!

Pokud si na webu Trickomat.cz vyberete hned tři trička s potiskem, získáte čtvrté zcela zdarma jako dárek. Zdarma můžete mít i poštovné, stačí objednat zboží nad 1 400 Kč.

 

Tričkomat.cz

Jana Palacha 1218

293 01 Mladá Boleslav

Témata: trička, tričkomat

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz