Designové dětské kolébky

Zadavatel: BEOM.cz | 19.2.2018 | Obchod, e-commerce
Scarlett.cz
Autor fotografie:
Scarlett.cz

Chcete svému děťátku dopřát to nejlepší? Co třeba zvolit dětské kolébky, které jsou z pravého dřeva a poskytnou malému uzlíku dokonalý komfort? Malá miminka mají ráda klidný a pomalý, houpavý pohyb, který je dokáže utišit a zklidnit. I u maminky v bříšku se přece pohupovala při každém kroku, pro v nich tento jemně kývavý pohyb vyvolává pocit bezpečí. Dětské kolébky jsou velmi moderní a vyhledávané a nahrazují do jisté míry dětské postýlky, které by měly být určené pouze k nočnímu spánku.

Dětské kolébky Scarlett

Značka Scarlett je již mnoho let úzce spojena s nábytkem a potřebami pro děti od nejútlejšího věku. Kromě klasických postýlek ale nabízí i širokou škálu kolébek. Vybírat můžete z poctivě vyrobených kousků v různém zpracování. K dostání jsou dětské kolébky Scarlett z borovicového, nebo bukového dřeva. Vynikají vysokou kvalitou zpracování. Nabízíme dekory v přírodní barvě, ale i oblíbené bílé kolébky, nebo v dekoru wenge. Vyberete si tedy snadnou přesně takovou kolébku, jako si do svého domova představujete a ta se tak stane praktickou součástí interiéru. Všechny modely mají pohodlná kolečka, a proto slibují snadnou manipulaci po bytě, či domě. Díky tomu můžete mít spící i bdící miminko stále pod kontrolou, ať už chcete odpočívat, nebo zrovna potřebujete dělat cokoliv z domácích prací.

Doplňky pro dětské kolébky

V sortimentu internetového obchodu Scarlett.cz naleznete i mnoho doplňků pro dětské kolébky. Ať už je to samotná matrace, nebo klín pro vyvýšenou polohu, prostěradla, povlečení nebo nebesa. Samotná nebesa na kolébky poskytnou příjemné přítmí a tím i klid Vašemu děťátku. Co se dětského textilu týká, jsou na výběr různé soupravy do dětské kolébky. Výběr je velmi široký, proto si jistě vybere každá náročná maminka. 

Témata: dětské kolébky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz