Cloud je řešení pro velké webové portály

Cloud je řešení zejména pro velké webové portály
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 20.12.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Také jste přišli na to, že mít vlastní IT oddělení je zbytečně nákladné? Mít nejvýkonnějších stroje a neustále zvyšovat kapacitu je drahé, přitom to lze zvládnout i jinak. Řešením je cloud. Jde o pronájem prostoru na nejvýkonnějších serverech, které jsou flexibilní a dokáží rychle, bezpečně a podle potřeby zvyšovat svoji kapacitu. Cloud servery využívají velké internetové portály, rozsáhlé e-shopy, i-gaming projekty či platební systémy. Tato služba je pro ně výhodná. K dispozici jsou velká datová centra s technologickým standardem TIER IV a zkušení technici, kteří reagují do minuty při jakýchkoli potížích.

Cloud servery jsou flexibilní a bezpečné

Cloud servery zajišťují stabilitu provozu, což je u velkých internetových projektů velmi důležité. Jakýkoli výpadek například v e-shopu znamená pro firmu ztrátu zisků. Administrátoři jsou k dispozici 24 hodin, sedm dní v týdnu a neustále monitorují provoz na serverech. Sledují v automatickém režimu stovku parametrů, které signalizují nežádoucí změny, které by mohly ohrozit provoz elektronického systému. Cloud umožňuje okamžitě přesunout operace na jiné místo, na jiný server a zachovat veškeré požadované standardy – rychlosti, kapacitu i bezpečnost.

Výhoda cloudu – službu zajišťují špičková datová centra
 

Základem pro cloud servery je špičkové datové centrum. Například společnost VSHosting provozuje vlastní ServerPark s osmi tisíci servery. Patří k nejlepším ve střední Evropě. Bezpečnostní struktura datového centra obsahuje zdvojená energetická zařízení, která se zapojují okamžitě v případě výpadku proudu, tedy zdvojené UPS baterie, zdvojené generátory i zdvojenou trafostanici. Stejně tak výkonné a efektivní je chlazení. Objekty jsou ze železobetonu s pancéřovými dveřmi, v místnostech se servery jsou uzamykatelné racky. Objekt střeží kamery a vstup je na čipové karty s pinem.

 

Témata: cloud, cloudové řešení, hostingové služby, cloud server, datové centrum, servery | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300