Novoročenky jsou pěknou tradicí

Tradiční novoročenky
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.12.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Už se blíží konec starého roku a je třeba pomýšlet na novoroční přání. I v době mailů, facebooků a dalších aplikací, které nám usnadňují komunikaci, je i místo na tradiční novoročenky. Jednou ročně se vyplatí věnovat trochu úsilí, když chceme potěšit své příbuzné, známé a přátele. Přání k Novému roku má dlouhou tradici a rozšířilo se zejména v době, kdy se cena tisku snížila a tištěné oznámení si mohlo dovolit více lidí. Pro ty, kteří takové přání dostanou, je to příjemná událost. Tolik obálek už do domácností nechodí. A navíc – není to žádná nabídka k „výhodnému nákupu“.

Novoroční přání – to je někdy malé umělecké dílo

Novoroční přání má svoje kouzlo. Na chvíli se zastavíte a vzpomenete si na toho, kdo vám přání poslal. Také se zamyslíte nad uplynulým rokem a přejete si, aby ten nový byl o něco lepší. Novoročenky bývají na kvalitním papíře s motivem Vánoc nebo zimy. Jsou umělci, kteří se věnují tvorbě novoročních přání, a tato malá umělecká díla posílají svým přátelům. Je to vždycky výzva – na malé ploše musíte vyjádřit své umělecké cítění nebo myšlenku. Přání k Novému roku jsou i sběratelskou vášní. Někdo má ve své sbírce opravdu zajímavé kousky.

Na své přátele a známé na konci roku nezapomínejte

Při výběru novoročenky byste měli přemýšlet nejen o formě, tedy papíru či tisku, ale také o obsahu sdělení. Pro známé stačí klasické přání k Novému roku, tedy popřát štěstí a zdraví, ale přátelům můžete přidat nějaké osobní sdělení. To vždycky potěší. Přání k Novému roku se posílá většinou už před Vánoci, takže svým známým a přátelům přejete také „veselé“ nebo „šťastné“ Vánoce. Lidé si většinou udělají přehled, od koho přání dostali, a na oplátku jim posílají své novoročenky. Když zapomenete přání poslat, vaši známí se budou ptát: „Co jsme jim udělali, že na nás zapomněli?“. Takže raději nezapomínat!

 

Témata: novoročenky, novoroční přání, přání k Novému roku, PF | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300