Svatební oznámení – co je psáno, to je dáno!

Svatební oznámení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 20.12.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Už jste zažili ten zvláštní pocit, když jako snoubenci vidíte napsaná svoje jména na pozvánce na svatbu? Možná to vypadá jako drobnost, ale teprve svatební oznámení vám jasně ukáže, že to myslíte vážně. Když zajišťujete svatební hostinu, obřad nebo dopravu, pořád jsou to jen organizační záležitosti. Ale svatební oznámení! To je něco jiného. Jak se říká: co je psáno, to je dáno. Dvě jména napsané vedle sebe – a k tomu „berou se“, „vstupují do manželství“, „stanou se manžely“ atd. Papírová kartička všelijak ozdobená, vyrobená z krásného papíru. Takové sdělení lze jen těžko vzít zpět.

Svatební oznámení nás provázejí více než 150 let

Svatební oznámení nás provázejí už více než 150 let. Nejprve se psaly ručně, později s rozvojem tisku už tento obor ovládly tištěné pozvánky a přání. S posíláním svatebních přání souvisela i změna způsobu života. Už se nedalo vše doručit osobně, příbuzní se stěhovali, navíc tu byla pošta, která ochotně za úplatu oznámení doručovala. Svatební oznámení už zpočátku nebylo jen tak ledajaké sdělení. Snoubenci či jejich rodiče takovému oznámení dávali velkou váhu. Vybíral se kvalitní papír, originální tisk a také obsah sdělení.   

Široký výběr různých druhů svatebního oznámení

Svatební oznámení nemusíte vymýšlet sami. Kvalitní agentury mají na výběr mnoho vzorů. Vše začíná výběrem papíru. Používá se vždy kvalitní, například lesklý, hedvábný, perleťový či smetanový papír. I forma zpracování kartičky je různá. Svatební oznámení může být na vložené kartičce, nebo přeložené kartičce, tzv. otevírací přání. Pro výběr je škála barev, dále typů písma a také tisk. Tisk oznámení či přání dává sdělení hlavní charakteristiku. Oblíbené jsou plastické tisky a v současné době také digitální. Například když chcete na písmo použít zlatou barvu, musíte volit jedině horkou ražbu.

 

Témata: svatební oznámení, oznámení o svatbě, svatba, oznámení, svatební přání | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300